40 lat zespołu KOMBI , wielki plebiscyt muzyczny , wybieramy przebój

40 lat zespołu KOMBI , wielki plebiscyt muzyczny , wybieramy przebój
Kombi i Owocowe Bukiety -Kraków
Rok 2016 to rok jubileuszy ,jednym z nich jest 40 lecie Sławomira Łosowskiego i jego grupy KOMBI , która niezmiennie cieszy kolejne nowe pokolenie słuchaczy i dostarcza przebojów . Telewizja MTV24.TV , ATV - Warszawa , Portale Planeta Kobiet i Manager Na Obcasach ogłaszają plebiscyt na największy przebój zespołu. Partnerem plebiscytu jest FRUIT LIFE - owocowe bukiety ( Kraków ) . Koncert jubileuszowy połączony w wręczeniem statuetek dla zespołu KOMBI  ( za 40 lecie pracy artystycznej i  przebój 40 - to lecia)  już w lipcu .
Od czerwca będziemy naszych widzów informować o miejscu koncertu i niespodziankach przygotowanych dla fanów i zespołu.

 NAJWIĘKSZY PRZEBÓJ   KOMBI  :

 W dniach od   23.V.2016 do 20 czerwca.2016 roku , można nadsyłać swoje muzyczne propozycje  z podaniem swoich trzech ulubionych przebojów z całego 40 - to lecia .
Maile wysyłamy na adres : malopolskietvmedia@interia.pl   , w tytule wpisując  40tka KOMBI  , a treści  trzy tytuły utworów  wraz z  imieniem i nazwiskiem , numerem telefonu i miejscowości.
Jedną z nagród będzie wspólna kolacja  z zespołem , zdjęcia pamiątkowe i upominki  i owocowy kosz  od FRUIT LIFE. ( Kraków )


 Zapraszamy do wspólnej zabawy  i wybieramy przebój  zespołu  KOMBI

 Media Patronat:  MTV24.TV / ATV / PLANETA KOBIET / IMPERIUM KOBIET  / MANAGER NA OBCASACH  / RADIO FTB - Im perium Dobrej Muzyki /

 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica