80'DISCO HITS - C.C.CATCH , poleca MTV24.TV & Keepcan Energy Drink

80'DISCO HITS - C.C.CATCH  , poleca MTV24.TV  & Keepcan Energy Drink
Płytę poleca : MTV24.TV
"80 DISCO HITS" -C.C.CATCH , energetyczna płyta z przebojami których nigdy nie może zabraknąć na prywatkach i imprezach lat 80 -tych. W takim rytmie spotykamy się gramy dla uczestników muzycznych spotkań odbywających się w salach Hotelu Mercure Dosłońce Conference & SPA . Najbliższe wspólne spotkania już 26 i 27 lutego. A 28 lutego w niedzielę zapraszamy na Targi Mody Ślubnej. pod patronatem MTV24.TV / Music Media Press.

Caroline Müller czyli C.C.Catch urodziła się w Holandii. Jej matką jest Holenderka Corry, a ojcem Niemiec Peter. Rodzina przeprowadziła się w 1979 do Niemiec, do miasta Bünde. Karierę muzyczną rozpoczęła na początku lat 80. XX wieku, kiedy to śpiewała w dziewczęcym kwartecie Optimal. W skład Optimal oprócz niej wchodziły także Claudia, Sylvia i Sabina. Razem wydały dwa single: "Er War Magnetisch" oraz "Good-Bye / Kimi-Gasuki". W 1985, podczas występu grupy Optimal w Hamburgu, zainteresował się nią Dieter Bohlen z zespołu Modern Talking. Muzyk postanowił nawiązać współpracę i dał jej do wykonania utwór I Can Lose My Heart Tonight (anglojęzyczną wersję piosenki Keine Träne Tut Mir Leid wykonywaną przez Mary Roos).

Pierwotnie utwór ten miał znaleźć się w repertuarze Modern Talking. W lipcu 1985 ukazał się singel z tą piosenką. Zdobyła powodzenie w dyskotekach, a na listach przebojów uplasowała się na 13. pozycji. Kolejny singel ('Cause You Are Young) oraz debiutancki album Catch The Catch ukazały się w 1986. Na fali popularności artystki, Dieter Bohlen napisał dla niej utwory na kolejny album, Welcome To The Heartbreak Hotel, który ukazał się jeszcze w tym samym roku. We współpracy z kompozytorem wydała razem 5 albumów, jednak ich współpraca zmierzała do schyłku. Müller chciała brać udział w tworzeniu nagrań dostarczając własne materiały, jednak Bohlen nie zgadzał się na to.

Pod koniec dekady lat 80. piosenkarka zakończyła współpracę z Bohlenem i wyjechała do Wielkiej Brytanii, aby tam kontynuować karierę muzyczną, zmieniając styl. W 1989 wydała album Hear What I Say (częściowo wyprodukowany przez muzyka Duran Duran, Andy'ego Taylora), który nie cieszył się taką popularnością, jak poprzednie. Tak samo było z singlami Big Time i Midnight Hour. Caroline Müller postanowiła wycofać się z muzycznego świata. Powróciła w 1998, kiedy to ukazał się album Best Of '98. Znalazły się na nim dwa jej wielkie przeboje w nowych wersjach: I Can Lose My Heart Tonight i Soul Survivor wraz z raperem Krayzee, oraz stare przeboje w oryginalnych aranżacjach. Jej kolejny singel Shake Your Head ukazał się dopiero w 2003, lecz przeszedł na rynku muzycznym bez większego rozgłosu.

Zapraszamy do wspólnej muzycznej zabawy z MTV24.TV   & KEEPCAN ENERGY DRINK 

Opracował : Music Media Press dla MTv24.TV
Partnerem imprez jest : KEEPCAN ENERGY DRINK   
                                            HOTEL MERCURE DOSŁOŃCE  CONFERENCE & SPAKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica