ABBA gwiazda TOP GOLD HITS "Muzyczna Zima 2014" MAŁOPOLSKIE.TV i TEEKANNE

ABBA  gwiazda TOP GOLD HITS "Muzyczna Zima 2014" MAŁOPOLSKIE.TV i TEEKANNE
ABBA na "Muzyczną Zimę 2014" Małopolskie.TV i TEEKANNE
Historia jednego z najsłynniejszych zespołów muzyki pop wszech czasów

Kompletna biografia szwedzkiego zespołu, który dokonał czegoś, co nie udało się nikomu wcześniej: wykroczył ze swoimi piosenkami poza granice kraju i stał się jedną z największych gwiazd muzyki pop wszech czasów. Autor opowiada ekscytującą historię o ludziach, którzy tworzyli supergrupę, o ich pochodzeniu, muzycznych wpływach i osobistych demonach. Śledzi losy Agnethy, Björna, Benny’ego i Fridy od lat dzieciństwa aż po dzień dzisiejszy - ich drogę na szczyt, małżeństwa, osobiste problemy i ostatnie lata zespołu. Kreśli również portret barwnego i kontrowersyjnego menedżera, Stikkana Andersona, który miał odwagę uwierzyć, że świat jest gotów na szwedzki zespół pop, podczas gdy cała branża muzyczna śmiała się z niego za plecami.

Dzięki Abba: the story można uchylić rąbka tajemnicy, wniknąć za barwną fasadę i dowiedzieć się, jacy naprawdę byli twórcy niezapomnianych przebojów Mamma Mia, Money, Money, Money czy Waterloo, które stały się pełnoprawnym bohaterem musicalu Mamma Mia zekranizowanego przez Phyllidę Lloyd z Pierce’em Brosnanem i Meryl Streep. Zwłaszcza że autor dokonał niemożliwego: przeprowadził wywiady z wszystkimi członkami legendarnej grupy.

Carl Magnus Palm urodził się w Sztokholmie w 1965 roku. Od piętnastu lat zajmuje się Abbą, pisze o zespole i wydał na jego temat wiele książek. Jest ekspertem w temacie Abby i konsultantem wytwórni fonograficznej Polar Music wydającej muzykę zespołu. Abba: the story jest znacznie rozszerzonym i wzbogaconym wydaniem książki Bright Lights, Dark Shadows: The Real Story of Abba, która w 2002 została książką roku „Timesa”.

 Poleca:  MAŁOPOLSKIE.TV  ( www.malopolskie.tv )  MALOPOLSKIE RADIO  ( www.malopolskieradio.pl )
 Współpraca :
 TEEKANNE "Muzyczna Zima 2014" smaki herbat na zimę 2014 z Małopolskie.TV 
 DEE JAY MIX CLUB - przeboje na   TOP 20 HITS  , TOP 20 PL  HITS  MAŁOPOLSKIE.TV
 RELOOP - partner technologiczny  MAŁOPOLSKIE.TV  i MAŁOPOLSKIE RADIOKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica