AL BANO & ROMINA POWER ( 15.V. 2016 w Krakowie ) - PLEBISCYT MUZYCZNY "Największy Przebój"

AL BANO & ROMINA POWER ( 15.V. 2016 w Krakowie ) - PLEBISCYT MUZYCZNY "Największy Przebój"
pod patronatem MTV24.TV
Al Bano & Romina Power w Polsce , media patronat : MTV24.TV / Music Media Press / Planeta Kobiet / Imperium Kobiet . Już dzisiaj zapraszamy naszych czytelników do udziału w plebiscycie i wyborze największego przeboju tego duetu. TOP 10 AL. BANO & ROMINA POWER , to zestawienie które utworzą nasi czytelnicy , widzowie MTV24.TV , ATV , i czytelnicy Imperium Kobiet. Wśród osób które wezmą udział w wyborze największych przebojów będą rozlosowane zaproszenia na ten jedyny koncert , wraz z upominkami KEEPCAN ENERGY DRINK . Swoje propozycje przesyłajcie do dnia 30 marca , na adres:

malopolskietvmedia@interia.pl  .
Specjalna statuetka zostanie wręczona duetowi w trakcie koncertu w Tauron Arena Kraków. Zapraszamy do muzycznej zabawy.

15 maja 2016 r. w Tauron Arenie w Krakowie, odbędzie jedyny w Polsce, koncert włoskiego duetu Al Bano i Rominy Power. Po przeszło 20-letniej nieobecności artyści powrócili na scenę święcąc tryumfy zarówno w Europie jak i w Ameryce.

Mimo upływu tylu lat nadal wspaniale śpiewają, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności. Ich największe przeboje, takie jak: Felicita, Sempre sempre, Liberta, Sharzan czy Nostalgia Canaglia wzbudzają równie wielkie emocje jak w latach 80-tych. Koncert, który został zaplanowany na 15 maja 2016 r. w Krakowie zapewne będzie wspaniałym przeżyciem dla wszystkich fanów włoskiej piosenki i nie tylko. W programie koncertu przewidziano największe przeboje duetu AlBano i Rominy Power, a także nowe utwory.

Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra OBLIGATO, którą poprowadzą Alterisio Paoletti i Jerzy Sobeńko. Zanim na scenie pojawią się Al Bano i Romina Power zostanie zaprezentowana publiczności muzyczna niespodzianka.

Zapraszamy  na plebiscyt  AL BANO & ROMINY POWER   z  MTV24.TV  / Planeta Kobiet / Imperium Kobiet / telewizja  ATV  /  managernaobcasach.pl  /

Organizator  koncertu : VIOLIN & PIANO  - Kraków   ( www.vandp.eu )

Nagrodami - upomninkami które rozlosujemy wśród  uczestników  plebiscytu będa zestawy napojów i upominków  KEEPCAN ENERGY DRINK   , oraz  zaproszenia  na koncert ufundowane przez Organizatora.

Opracował : Music Media Press  dla MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica