BUDKA SUFLERA " Przystanek Woodstock 2014 (CD+DVD) " poleca "Muzyczna Zima 2015 MTV24.TV" pod hasłem "Bezpieczny, bo widoczny"

BUDKA SUFLERA " Przystanek Woodstock 2014  (CD+DVD) " poleca "Muzyczna Zima 2015 MTV24.TV" pod hasłem "Bezpieczny, bo widoczny"
Budka Suflera z MTV24.TV
Giganci polskiej muzyki ,zespół Budka Suflera, specjalne koncertowe wydawnictwo na płytach CD i DVD.
Album poleca "Muzyczna Zima 2015" MTV24.TV , która w tym roku odbywa się pod hasłem "Bezpieczny ,bo widoczny" Dbamy o swoje bezpieczeństwo , zakładamy odblaski .
To był gigantyczny koncert. Zresztą sami członkowie zespołu to prawdziwi giganci polskiego rocka. Za nimi 40 lat wspólnego grania, unoszenia się na ogromnej fali sukcesów i ogromnego powodzenia u słuchaczy. Koncertem na woodstockowej scenie Budka Suflera postanowiła pożegnać się ze swoimi fanami i przygotowała coś specjalnego, a mianowicie materiał z ich pierwszej, a dla mnie osobiście najlepszej, płyty zespołu "Cień Wielkiej Góry".

Przez ani jedną sekundę nie wątpiłem w ten projekt, o którym przez ponad rok rozmawialiśmy z zespołem. Byłem spokojny o odbiór i reakcję woodstockowej publiczności, którą od lat przyzwyczajamy do nietuzinkowych propozycji.

Budka Suflera kojarzy się z różnymi dźwiękami, także tymi bardzo popowymi, bardzo często śpiewanymi przez cały naród. Ich koncert nie był łatwy, ale publiczność od pierwszego dźwięku zasłuchana i oczarowana muzyką, dopingowała artystów. Kulminacją tego fantastycznego nastroju była legendarna "Jolka" zaśpiewany przez Felicjana Andrzejczaka, do którego dołączyli Krzysztof Cugowski i jego syn Piotrek. Drugi syn - Wojtek przez cały koncert towarzyszył muzykom ze swoją gitarą. Skład zresztą był wyjątkowy: były fantastyczne chórzystki, na klawiszach Romuald Lipko, na perkusji Tomek Zeliszewski (główny animator całego przedsięwzięcia), na gitarze elektrycznej Łukasz Pilch oraz wspomniany wcześniej Wojtek Cugowski, gitara basowa to Mirosław Stępień. Gościnnie nie mogło też zabraknąć byłego muzyka i przyjaciela zespołu - Mietka Jureckiego. Krzysztof Cugowski oczywiście w doskonałej formie rządził woodstockową sceną, która przez godzinę i dwadzieścia minut przyciągała wzrok całego woodstockowego pola. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że było to wydarzenie, które musi znaleźć swój finał w postaci wydawnictwa, które właśnie trzymasz w rękach.
Jurek Owsiak

Tracklista:

CD
1. Intro (0:49)
2. Sen O Dolinie (3:27)
3. Memu Miastu Na Dowidzenia (3:58)
4. To Nie Tak Miało Być (5:41)
5. Pieśń Niepokorna (5:20)
6. Noc Nad Norwidem (7:50)
7. Cień Wielkiej Góry (5:54)
8. Lubię Ten Stary Obraz (9:15)
9. Samotny Nocą (3:29)
10. Jolka, Jolka Pamiętasz… (6:31)
11. Szalony Koń (19:32)
12. Jest Taki Samotny Dom (7:25)
13. Gaduła Jurka (0:51)
14. Głodny (7:19)
15. Ntro (0:49)

DVD
1. Pełne Spotkanie Akademia Sztuk Przepięknych 2014.
2. Making Of – Przygotowanie Do Koncertu
3. Slideshow

Plytę poleca:  MUZYCZNA ZIMA 2015 MTV24.TV
Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Music Media Press i MTV24.TV zapraszają widzów na "MUZYCZNĄ ZIMĘ MTV24.TV 2015"
Styczeń-marzec 2015 - koncerty, spotkania z gwiazdami, kawiarenka z gorącą herbatą , spotkania z ciekawymi autorami , finał plebiscytu "Najpopularniejsi 2014" i "Złote Smoki Przedsiębiorczosci 2015"
dyskoteki - koncerty - konkursy z nagrodami , wieczorki przy muzyce z list przebojów MTV24.TV
W 2015 roku spotykamy się pod hasłem akcji "BEZPIECZNY BO ,WIDOCZNY" - KRYNICA ZDRÓJ ZAPRASZA
WIDZÓW MTV24.TV ( Wypoczynek przez cały rok )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica