COMFORTOWA JESIEN: TOP 10 GOLD prezentuje ComfortRent Not.695 / 696, dnia.30.09. - 03.09.2020

COMFORTOWA JESIEN: TOP 10 GOLD prezentuje ComfortRent Not.695 / 696, dnia.30.09. - 03.09.2020
Comfortowa Jesień  www.comfortrent.com.pl 2020 telewizji MTV24.TV www.mtv24.tv  , dziś muzyczny przystanek z przebojami "gold" Na szczycie "Ekscentryczny Dance" w wykonaniu FELICJANA ANDRZEJCZAKA który w miniony weekend gościł w Muszynie.

Wspaniały muzyczny wieczór w gościnnych progach MGOK Muszyna i Kawiarni Dwór Starostów zarejestrowano program "COMFOROTWY WIECZÓR Z GWIAZDĄ". Na scenie MGOK Muszyna specjalnie dla FELICJANA ANDRZEJCZAKA zaśpiewał młody zespół ŁOJDYRYTKI wybrany przez producentów wieczoru do uświetnienia tego spotkania. ŁODYRYTKI zaśpiewali swoje autorskie nagrania jak i regionalne, nie zabrakło utworu "Jolka Jola" w ich interpretacji. Wersja "Jolki" spodobała się artyście który nie krył wzruszenia tym występem jak i całym wieczorem . Nie zabrakło jubileuszowego tortu, upominków od firmy MUSZYNIANKA i MGOK Muszyna , kwiatów życzeń a przede wszystkim specjalnej statuetki "ZŁOTA NUTA 2020" z całokształt pracy artystycznej ufundowanej przez mecenasa kultury firmę COMFORT RENT www.comfortrent.com.pl .

Na zakończenie spotkania FELICJAN ANDRZJECZAK zaśpiewał "na żywo" swoje największe przeboje , nie zabrakło bisów , wspólnych zdjęć , autografów i rozmów prywatnych z artystą .

Firmy ComfortRent i Music Factory zapowiadają już kolejne muzyczne perełki w MGOK Muszyna ośrodka który prężnie działa pod wodzą Izabeli Bajorek dyrektor zainteresowanej spotkaniami na wysokim poziomie. Zespół ŁOJDYRUTKI ponownie został zaproszony przez producentów do uświetnienia spotkania "ZŁOTA NUTA 2020".

COMFORTOWA JESIEN: TOP 10 GOLD prezentuje ComfortRent Not.695 / 696, dnia.30.09. - 03.09.2020

  1.  EKSCENTRYCZNY DANCE - FELICJAN ANDRZEJCZAK 
  2.  HOLDING OUT FOR A HERO - BONNE TYLER 
  3.  LAMENT - DEMIS ROUSSOS
  4.  BOLERO - FANCY
  5.  YOU AND I - SANDRA
  6.  BIG IN JAPAN - ALPHAVILLE
  7.  LAND OF CONFUSSION - GENESIS
  8.  BE MY LOVE - LA BOUCHE
  9.  SUN OF JAMAICA - GOOMBAY DANCE BAND
 10. I LIKE CHOPIN - GAZEBO

Opraował:MTV24.TV 2020
Współpraca : DEE JAY MIX CLUB - www.djmixclub.pl  , COMFORT RENT - www.comfortrent.com.pl 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica