EFL & MTV24.TV TOP 10 "GOLD" HITS , Not: 637 / 638 , z dnia: 04.12. / 07.12.2019 r

EFL & MTV24.TV  TOP 10 "GOLD" HITS , Not: 637 / 638 , z dnia: 04.12. / 07.12.2019 r

Easy_Fit LookerRestaurant i telewizja MTV24.TV prezentują TOP 10 GOLD HITS .A już w karnawale lista zagości na antenie radia internetowego EFLFM. Zapraszamy do muzycznej zabawy z przebojami "Gold" Pierwszą "Złotą Nutę" - GOLD otrzyma Demis Roussos z okazji 5 rocznicy śmierci tego popularnego artysty. Która przypada na 25.01.2020 rok. Nasza redakcja będzie obecna na grobie Demisa Roussosa , porozmawiamy i powspominamy w rozmowie z Nikosem Rusketosem , byłym managerem na Polskę tego Artysty i wokalistą zespołu Orfeusz . Program na www.mtv24.tv wiosną 2020 roku.
Wybierajcie którego z wykonawców "Gold" chcecie zobaczyć w Krynicy ? Czy ma to być występ legendy dance MANDARYNY z jej nowym tanecznym show ? czy legendarny STACHURSKY? ,kto pamięta hit "Taki jestem" ? Wszystko w rękach i głosach widzów MTV24.TV.

Do dnia 15.12.2019 roku przysyłajcie swoje propozycje którego wykonawcę chcecie zobaczyć jako pierwszego na specjalnym koncercie "ZŁOTA NUTA" z wręczeniem statuetki za całokształt w muzyce dance.

Głosy wysyłamy na adres : malopolskietv@interia.pl
Zapraszamy do wspólnej zabawy .


MTV24.TV poleca : ACE OF BASE "Greatest Hits"

„Greatest Hits” to wznowienie albumu z największymi hitami grupy Ace Of Base. Razem z ABBĄ i Roxette grupa ta należy do trójki szwedzkich zespołów, które mają na koncie największą ilość sprzedanych albumów (ponad 32 mln albumów i ponad 15 mln singli). Ich debiutanckie wydawnictwo „The Sign” trafiło do Księgi Rekordów Guinessa jako „Best-Selling Debut Album” a Przeboje „All That She Wants”, „The Sign” czy „Beautiful Life” nucił cały świat!

Wydawca płyty firma Universal Music Polska , premiera albumu miała miejsce 22.listopada , idealny krążek na świąteczny muzyczny prezent .


Przypominamy o trwającym plebiscycie telewizji MTV24.TV i Spring Energy Drink. Wybieramy dziesięć największych przebojów zespołu ACE OF BASE. Głosy wysyłać można do dnia 15.12.2019 rok.

Wśród osób oddających swoje głosy rozlosujemy nagrody w postaci zestawów energetycznych naturalnych napojów SPRING ENERGY DRINK , zaproszeń na planowany koncert i uroczyste wręczenie statuetek "ZŁOTA NUTA" i "ZŁOTY LAUR".

Zapraszamy do wspólnej muzycznej zabawy , wysyłamy na adres : malopolskietv@interia.pl , trzy swoje ulubione przeboje ACE OF BACE . w temacie wpisujemy ACE OF BACE "GOLD" , w treści tytuły ulubionych przebojów , podpisujemy imieniem i podajemy numer telefonu do widomości redakcji

Wśród osób głosujących na TOP 10 ACE OF BACE , rozlosujemy dziesięć specjalnych muzycznych upominków wraz z napojami energetycznymi SPRING ENERGY DRINK - energia na MUZYCZNĄ ZIMĘ 2020.

Głosy na swoje ulubione przeboje wysyłajcie drogą SMS , w treści wpisujemy tytuł i wykonawcę wraz z imieniem i miejscowością z której głos został wysłany.
Treść wysyłamy na numer : 510 223 506 ( opłata standardowa , wg cennika Orange ) .
Głosy można wysyłać na adres: malopolskietv@interia.pl

 

EFL & MTV24.TV  TOP 10 "GOLD" HITS , Not: 637 / 638 , z dnia: 04.12. / 07.12.2019 r

 

   1. FROM SOVENIRS TO SOUVENIRS - DEMIS ROUSSOS

   2. ALL THAT WANT - ACE OF BASE

   3. BROTHER LOUIE - MODERN TALKING

   4. I'M LIVE - CELINE DION

   5. HERE I GO AGAIN - MANDARYNA

   6. TOTAL ECLIPSE OF HEART - BONNIE TYLER

   7. FOREVER - SANDRA

   8. MATERIAL GIRL - MADONNA

   9. HEARTBREAK HOTEL - C.C.CATCH  ( NOWOŚĆ )  poleca DEE JAY MIX CLUB 

 10. SLINCE ME NICE - FNCY ( NOWOŚĆ )  poleca DEE JAY MIX CLUB

 

Opracował : MTV24.TV ( 2019 )  Współpraca : DEE JAY MIX CLUB ( muzyczne nowości ) 

Easy_Fit Looker Restaurant CATERING DIETETYCZNY  i EFLFM  /  EFL RECORDS 

www.easyfitlook.pl 

 

 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica