FANCY - GWIAZDA TYGODNIA MTV24.TV , wystapi w Chorzowie 22.08.2015 poleca "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV"

FANCY - GWIAZDA TYGODNIA MTV24.TV  , wystapi w Chorzowie  22.08.2015  poleca "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV"
 GWIAZDA  TYGIODNIA "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" :  FANCY

Fancy (Manfred Aloes Segieth) to zaraz po duecie Modern Talking, jeden z najpopularniejszych, niemieckich wykonawców tanecznego popu. Na scenę dostał się już w latach 70 i występuje koncertując na całym świecie po dziś dzień. Jednak największe jego tryumfy na scenie oraz na listach przebojów przypadły na lata 80. Wszystko zaczęło się w 1984 roku od żartu muzycznego zatytułowanego "Slice Me Nice". Singiel ten z miejsca stał się przebojem w Niemczech oraz USA. Niedługo potem na listy pięły się kolejne nagrania "Get Lost Tonight", "Chinese Eyes", "L.A.D.Y. O", które promowały debiutancki album artysty, zatytułowany "GET YOUR KICKS". Gdy ten świetnie się sprzedawał, Fancy już pracował nad nowym materiałem. Singiel "Bolero" najbardziej spodobał się Hiszpanom. Do dziś Fancy znany jest tam głównie za sprawą tego utworu. Następne single z miejsca stawały się przebojami. "Lady Of Ice" oraz "Latin Fire" chętnie grane przez DJów zapowiadały drugi album "CONTACT", w Skandynawii promowany piosenką "Raving Queen". W roku 1987 na rynku ukazał się nowy utwór "China Blue" zapowiadający nieco odmienne od dotychczasowego brzmienie. Niecały rok później, kolejny singiel promujący kolejny, trzeci album artysty, miał nosić tytuł "Moscow Is Calling", jednak wytwórnia zdecydowała, że będzie nim utwór "Flames Of Love". Decyzja się opłaciła. "Flames Of Love" to przełomowy utwór w karierze wokalisty. Dotarł na szczyty list przebojów większości krajów europejskich, a trzeci album o tym samym tytule stał się najlepiej sprzedającą płytą w dyskografii Fancy'ego. Do końca dekady lat 80, Fancy był czołowym, niemieckim wykonawcą pop oraz wziętym producentem przebojów dla innych artystów. Wśród jego podopiecznych znaleźli się Grant Miller, Linda Jo Rizzo, Tom Carabba, Tom Spencer, The Hurricanes. Pod pseudonimem Tess nie tylko produkował, ale również realizował ciekawe remiksy, między innymi dla takich artystów jak Pet Shop Boys, Koto, Psychic Interface czy Den Harrow. Do 1990 roku nagrał 5 solowych albumów, dziesiątki singli własnych i dla innych wykonawców.Prezentowany pięciopłytowy boks to podsumowanie jego twórczości z lat 80. opracowany specjalnie na 25 lecie wydania pierwszego albumu solowego. Na płytach, oprócz pierwszych pięciu pełnych albumów wykonawcy, znalazły się specjalne bonusy w postaci wersji maxi singlowych i instrumentalnych, zaś na ostatnim krążku umieściliśmy "25th Anniversary Megamix" specjalne na tę okazję wyprodukowany.Brzmienie zawartego na płytach materiału zostało poddane 32 bitowej, cyfrowej obróbce, za sprawą której, paradoksalnie, dźwięk zbliżył się swoją barwą do płyty analogowej, co powinni docenić fani analogowego brzmienia. Zestaw ten to kopalnia przebojów, wspomnień i świetnej, melodyjnej i rytmicznej muzyki. To również świetna okazja na zdobycie pierwszych pięciu albumów na płycie CD w doskonałej cenie. Oryginalne albumy na CD z pierwszego tłoczenia to dziś poszukiwane rarytasy kolekcjonerskie.

Ten wielki artysta  muzyki tanecznej wystapi  22.08. w Polsce  a dokładnie w Chorzowie zapraszamy :

Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV i lista przebojów "gold hits mtv24.tv" zapraszają i polecają największe muzyczne wydarzenie tegorocznego lata 2015 roku w rytmie lat 80 i 90 tych . Nie zabraknie "Płomieni miłości" w wykonaniu króla FANCY na scenie też pojawi się "królowa" tańca i sexu SAMANTHA FOX.

Na scenie w Parku Śląskim w Chorzowie (Rosarium) wystąpią dla Was światowej sławy artyści. Zagrają m.in. Samantha Fox, Fancy oraz Gazebo. Warto zaznaczyć, iż jest to jedyny koncert SAMANTHY FOX w Polsce tym roku!
Przypomnij sobie jak wyglądały imprezy, gdy na parkietach królowała muzyka lat 80’& 90’. „Touch me”, „I only wanna be with you”, „Flames of Love”, „I like Chopin…” To tylko namiastka tego, czego doświadczycie podczas Summer Festival 2015. To będzie świetna okazja ku temu, by wrócić wspomnieniami do młodzieńczych lat.
Nie zabraknie również nieco bardziej współczesnych hitów, na naszej scenie wystąpią również gwiazdy sceny disco polo – Power Play, Piękni i Młodzi oraz Ivan Komarenko. Towarzyszyć im będą grupy Talking Brothers oraz Angel Song.

Jeśli kochasz muzykę lat 80’&90’ oraz rytmy disco – nie możesz tego przegapić!

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ MUZYCZNE ZABAWY

14:00 Otwarcie Bram
15:00 TALKING BROTHERS
16:00 ANGEL SONG
17:00 PIĘKNI I MŁODZI
18:00 IVAN KOMARENKO
19:00 POWER PLAY
20:00 GAZEBO
21:00 FANCY
22:00 SAMANTHA FOX
23:00 Impreza w klimacie lat 80′ & 90′

Poleca i zaprasza : MTV24.TV / Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV
Zapraszamy na stronę : summer-festival.pl
Współpraca: Music Media Press dla MTV24.TV

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica