MUZYCZNA ZIMA 2020 - TOP 10 GOLD MTV24.TV Not.655/656, z dnia:12.02./15.02.2020

MUZYCZNA ZIMA 2020 - TOP 10 GOLD MTV24.TV Not.655/656, z dnia:12.02./15.02.2020
Budka Suflera
12.02.2020 pożegnaliśmy naszego przyjaciela Romualda Lipko, kompozytora, instrumentalistę, kumpla, barwnego, niezwykłego człowieka.

W tej ostatniej drodze, dzięki medialnym przekazom towarzyszyło mu wiele tysięcy ludzi. Pragniemy najcieplej i najprawdziwiej jak umiemy podziękować wszystkim, którzy przez całą jego wieloletnią karierę aż do dnia pożegnania byli pełni akceptacji i miłości dla Niego i Jego muzyki.

Dziękujemy władzom Lublina za wspaniałe gesty pożegnania swojego mieszkańca. Panie Prezydencie - opuszczenie flagi na Ratuszu i balkonowa wersja Jolki wzbudziły podziw i szacunek w Polsce oraz Polonii na całym świecie…

Dziękujemy Radiu Lublin. To miejsce było zawsze dla Niego i nas wszystkich dobrym, szczęśliwym domem, niezależnie od tego, kto był w nim gospodarzem. Tutaj wspólnie tworzyliśmy i nagrywaliśmy naszą muzykę, a Romek zawsze był w tym domu szczęśliwy.

Dziękujemy pracownikom szpitali w Warszawie, Lublinie, Magdeburgu, którzy niezależnie od pełnionych funkcji i naukowego stopnia, przez wiele ostatnich miesięcy otaczali naszego kolegę profesjonalną opieką, troską, życzliwością, nowoczesną technologią i starą dobrą miłością do ludzi…

Dziękujemy koleżankom i kolegom artystom - poetom, muzykom, wokalistom, kompozytorom, którzy przyjechali pożegnać Romka osobiście… wielkie dzięki.

Dziękujemy stowarzyszeniom: ZAiKS, SAWP i Związkowi Zawodowemu Muzyków za udział w ceremonii pożegnania.

Dziękujemy publiczności, tej cudownej wielkiej społeczności. Tej jeszcze starszej od nas i tej dzisiejszej. Tej z Lublina i tej ze Szczecina. Z Ameryki, Kanady, Australii, Europy zachodniej i wschodniej… On przez blisko pół wieku kochał ich, a oni Jego… Bo jak mawiał: "Ci ludzie, to diament i sól tego zawodu. Bez nich piosenki nie miałyby sensu".

Dziękujemy wszystkim tym, których nazwać nie potrafimy, a którzy bezpośrednio lub myślą towarzyszyli Romkowi w jego ostatniej drodze.

Drogi Przyjacielu, spoczywaj w spokoju.

Budka Suflera

Muzyczna Zima 2020 zaprasza na koncert MIETKA JURECKIEGO , który rozpoczyna obchody swojego jubileuszu 45 lecia pracy artystycznej . Muzyk z powodzeniem nagrywa swoje utwory, jest też nie zastąpionym wirtuozem gitary w zespole Budka Suflera.

22.02.2020 roku o godzinie 19.15 zapraszamy do śledzenia gali "Najpopularniejsi Roku" na antenie www.mtv24.tv. W trakcie tego muzycznego spotkania będziemy świadkami koncertu Mietka Jureckiego , którego gościem będzie Staszek Głowacz ( wokalista , autor tekstów dla siebie , jak i wielu wykonawców min. właśnie wspomnianego Mietka Jureckiego. Dla osób które chcą uczestniczyć w całej gali i dobrej karnawałowej zabawie zapraszamy do słuchania transmisji na antenie radia MBOX - www.radiombox.pl

JAK GŁOSOWAĆ ?

Głosy do kolejnych wydań TOP 20 DANCE HITS wysyłamy drogą SMS , na numer: 510-223-506 ( opłata wg taryfy ORANGE , bez dodatkowych specjalnych opłat. W treści SMS wpisujemy tytuł i wykonawcę , wraz z imieniem głosującej osoby wraz z nazwą miejsca z którego wysyłacie głos.

MUZYCZNA ZIMA 2020 - TOP 10 GOLD MTV24.TV Not.655/656, z dnia:12.02./15.02.2020

   1. CZAS OŁOWIU- BUDKA SUFLERA 
   2. SPENDING MY TIME - ROXETTE
   3. TO MÓJ CZAS - JUSTYNA STECZKOWSKA
   4.  FROM SOUVENIRS TO SOUVENIRS - DEMIS ROUSSOS
   5. WAKE MEUP BEFORE YOU GO-GO - WHAM
   6. CRY FOR YOU - SEPTEMBER
   7. BILLE JEAN - MICHAEL JACKSON
   8. 99 LUFTBALLONS - NENA
   9. FAST CAR- TRACY CHAPMAN
 10. TOTAL ECLIPCE OF HART - BONNIE TYLER

Opracował : MTV24.TV( 2020 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica