Muzyczne Lato 2014 z TOP 15 GOLD TEEKANNE HITS Małopolskie.TV

Muzyczne Lato 2014 z TOP 15 GOLD TEEKANNE HITS Małopolskie.TV
Izabela Trojanowska premiera 3.VII.2014
Wielkie odliczanie do tegorocznego " Lata 2014". Top 15 Gold Teekanne Hits Małopolskie.TV rozpoczyna lenie wydania list przebojów , muzycznych spotkań , wieczorów tanecznych przy największych i nie zapomnianych przebojach przez trzy miesiące (czerwiec-wrzesień). Start muzycznego lata , już w piątek 30 maja , w salach Ośrodka Wypoczynkowego "WIKTOR"( Żegiestów -Zdrój).
W trakcie  pierwszego wieczoru z przeboajmi tkaich wykonawców jak  Fancy, Demsi Roussos, Boney.M, Kaoma i wielu wielu nie zapomnianych letni hitów , zostanie wyłonione zdjęcie Ilony Adamskiej  ( Imperium Kobiet, LBQ , I.D.Media) która tego lata  jest twarzą wody mineralnej "MUSZYNA" ( rozlewnia CECHINI )
Kalendarz na 2015 rok , i plakat z Iloną Adamską  premierę będą miały 4 lipca w trakcie muzycznego spotkania  z Izabelą Trojanowską ( 35 -lecie pracy artystycznej ) muzyczne spotkanie z Izą  występ dla fanów wraz z premierą singla nastapi w dniach 1-4.VII. pod patronatem medialnym telewizji ITV  i Małopolskie.TV , oraz Imperium Kobiet.
Na muzyczne spotkanie  31.V. o godzinie 18.00 do gościnnego Ośrodka "WIKTOR" zaprasza producent  Music Media Press i Ośrodek "Wiktor" ( wypoczynek przez cały rok ) Nie zabraknie  specjalnego tortu  od  firmy STESKAL  i degustacji herbaty TEEKANNE ( smaki herbat na wiosnę i lato 2014 ).
Muzyczne propozycje  i głosy na  TOP 15 GOLD TEEKANNE HITS MAŁOPOLSKIE.TV , prosimy wysyłać  na adres:  top15goldteekannehits@gmail.com  , w okresie  waakcyjncyh miesięcy  lista będzie ukazywala się w środy i soboty. Zapraszamy do wspólnej zabawy .

 MUZYCZNE PROPOZYCJE  DO  "TOP 15 GOLD TEEKANNE HITS " - LATO 2014"  MAŁOPOLSKIE.TV

   - LAMBADA - KAOMA
  -  DMUCHAWCE ,LATAWCE,WIATR - URSZULA
  -  RIVERS OF BABYLON - BONEY .M
  -  FLAMES OF LOVE - FANCY
  -  DAJ MI TĘ NOC - BOLTER

Na "Muzyczne Lato 2014" z Małopolskie.Tv i Top 15 Gold Teekanne Hits  zapraszają :
- TEEKANNE ( producent smaków herbat na lato 2014 )
- STESKAL - Nowy Targ  , ( www.steskal.com.pl )
- Ośrodek Wypoczynkowy "WIKTOR"  ( www.wiktor.cechini.pl )


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica