MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca :Samantha Fox (Deluxe Edition)

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV  poleca :Samantha Fox (Deluxe Edition)
Poleca "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV
Już 22 sierpnia na jedynym koncercie w Polsce zaśpiewa ikona i królowa muzyki tanecznej Samantha Fox ,"Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" poleca koncert i zaprasza po album zatytułowany Samantha Fox który dostępny na półkach sklepowych i idealnie pasuje na taneczne wieczory i dla fanów aby na krążku zdobyć autograf podczas koncertu w Chorzowie .

Wydany w 1987 roku album Samantha Fox to druga pozycja w dorobku tej ikony muzyki pop lat osiemdziesiątych. Był kolejnym etapem na drodze rozwoju jej charakterystycznego poprockowego brzmienia i przynosił aż pięć brytyjskich przebojowych singli: klasyk spółki autorskiej Stock Aitken Waterman Nothing`s Gonna Stop Me Now (który wdrapał się na 8 pozycję na brytyjskiej liście przebojów), I Surrender (To The Spirit Of The Night), I Promise You (Get Ready), True Devotion oraz Naughty Girls (Need Love Too), będący pierwszym owocem współpracy z Full Force, który dotarł do 3 pozycji na liście Billboard Hot 100, stając się jej największym amerykańskim przebojem. Przygotowana przez Cherry Pop reedycja w wersji deluxe, przynosi dziesięć utworów zremasterowanych bezpośrednio z oryginalnej taśmy matki. Ponadto to dwupłytowe wydanie zawiera 20 dodatkowych nagrań. Są wśród nich poszukiwane utwory z drugich stron singli i wiele 12" miksów, wcześniej dostępnych tylko na płytach winylowych.

Przeboje takie jak „Touch me”, „I surrender” czy „I only wanna be with you” nieustannie królują na parkietach wielu klubów. Teraz będziecie mieć okazję powrócić wspomnieniami do lat 80’&90’ podczas Summer Festival 2015 - już 22 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie!

Podczas tegorocznej edycji wystąpi Samantha Fox, a towarzyszyć jej będą Fancy – wykonawca, który podbił niemiecki rynek muzyczny swoim hitem „Flames of love” oraz Gazebo – król gatunku italo disco („I like Chopin”). Impreza odbędzie się w Rosarium w bajecznej scenerii, co z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia.
Jest to jedyny tego typu koncert w Polsce. Bez wątpienia to nie lada gratka dla fanów muzyki lat 80’&90’, ale uwaga…

To nie koniec atrakcji, coś dla siebie znajdą również wielbiciele nieco innych klimatów. Na scenie pojawią się również najlepsi wykonawcy muzyki disco polo - Power Play, Ivan Komarenko oraz Piękni i Młodzi.

Więcej informacji na www.summer-festival.pl

Organizatorzy: Relax Events oraz ECA ltd.

Opracował :  Music Media Press dla MTV24.TV
Poleca: Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica