NEW ORDER PREZENTUJE TELEDYSK DO „SINGULARITY” poleca: MTV24.TV

NEW ORDER PREZENTUJE TELEDYSK DO "SINGULARITY" poleca: MTV24.TV
New Order 2016 dla MTV24.TV
Zespół New Order zaprezentował klip, który powstał do utworu „Singularity”. Można go obejrzeć pod tym adresem: http://po.st/NewOrderSingVideoYT

Video przedstawia kolaż obrazów pochodzących z filmu opisującego historię Marka Reedera żyjącego w latach 80-tych w Zachodnim Berlinie. Za edycję teledysku odpowiedzialny jest Damian Hale.

Przypominamy o konkursie, który niedawno ogłosiła formacja. Zespół powołał do życia nową stronę internetową o nazwie Singularity (http://po.st/NewOrderSingularity). Jest to miejsce gdzie znajdziemy materiały artystów z różnych dziedzin sztuki, których twórczość została zainspirowana muzyką tej kultowej grupy. Do tej pory udział w projekcie wzięli tacy artyści jak Hot Chip, Alison Goldfrapp, John Grant, Interpol, La Roux, Trentemøller, Will Broome, Algiers, Irvine Welsh, Robert Smith z The Cure oraz Factory Floor. Tym razem strona Singularity otwiera się na propozycje fanów. Każdy może przysłać swoje prace w różnej formie (esej, rysunek, playlista itp.) na adres: neworder@mute.com do 11 marca. Wybrane projekty zostaną zamieszczone na stronie w zakładce „Singularity: The Influence of New Order”.

Opracował : Music Media Press  dla MTV24.TV
 Materiał prasowy : PIAS
TOP GOLD KEEPCAN  HITS MTV24.TV  prezentuje  : KEEPCAN ENERGY DRINK 
Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica