PERFECT, wielka płyta, wielkie przeboje, wielka historia poleca TOP GOLD HITS MAŁOPOLSKIE.TV i TEEKANNE smaki herbat na zimę 2014

PERFECT, wielka płyta, wielkie przeboje, wielka historia   poleca TOP GOLD HITS MAŁOPOLSKIE.TV i  TEEKANNE  smaki herbat na zimę 2014
Perfect , płyta na "Muzyczną Zimę 2014" Małopolskie.Tv i TEEKANNE
TOP GOLD HITS MAŁOPOLSKIE.TV i TEEKANNE ,poleca na "Muzyczną Zimę 2014" płyty których nie może zabraknąć na każdej półce z płytami po które sięgają wszyscy. Płyty "kroki milowe" w muzyce. Dziś zespół PERFECT. Nagrania polecamy na listę TOP 15 GOLD TEEKANNE HITS MAŁOPOLSKIE.TV.

Perfect jest reedycją debiutanckiego albumu zespołu wydanego w 1981 roku. Fani czekali ponad 30 lat, aby największe hity Perfectu móc odsłuchać z płyty CD.

Koncepcja graficzna tzw. białego albumu jest zgodna z oryginalnym wydaniem - biała okładka ozdobiona wyłącznie logo zespołu autorstwa Edwarda Lutczyna. Album jest zbiorem utworów z sesji radiowych. Zawiera 9 ciągle świeżych i energetycznych piosenek, które w momencie wydania debiutanckiego albumu były nie tylko świetnie znane szerokiej publiczności, lecz również królowały na szczytach list przebojów Jedynki i Trójki. Na płycie usłyszysz wiecznie żywe Nie płacz Ewka, Ale wkoło jest wesoło czy Bla, bla, bla. Jako bonus w reedycji dodano 3 utwory z sesji nagraniowej z 1982 roku: Po co, Opanuj się i Pepe wróć oraz książeczkę ze wspomnieniami Marka Niedźwieckiego i Bogdana Olewicza.

 Poleca MAŁOPOLSKIE.TV  ( www.malopolskie.tv )
             MAŁOPOLSKIE RADIO  ( www.malopolskieradio.pl  )
Współpraca : "MUZYCZNA ZIMA 2014 MAŁOPOLSKIE.TV i  TEEKANNE producenta smaków  herbat na zimę 2014


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica