TOP 10 DEMIS ROUSSOS - Plebiscyt MTV24.TV / ATV / PLANETA KOBIET / FTB /

TOP 10 DEMIS ROUSSOS - Plebiscyt  MTV24.TV  / ATV / PLANETA KOBIET / FTB /
Demis Roussos
TOP 10 DEMIS ROUSSOS - Plebiscyt MTV24.TV / ATV / PLANETA KOBIET , FTB - Imperium Dobrej Muzyki /. Muzyczne Lato 2016 Numer 1 Rent ( www.numer1rent.pl ) zaprasza widzów i czytelników do udziału w specjalnym plebiscycie na dziesięć najpiękniejszych przebojów w wykonaniu gwiazdy światowych estrad Demisa Roussos.

Wybieram 10 ulubionych piosenke i przebojów tego wielkiego artysty , jakim był bez wątpienia Demis Roussos. Głosy można przesyłać na nasz adres : malopolskietv@interia.pl w terminie od 10 lipca 2016 do 15 sierpnia 2016 roku. , wpisując w temacie DEMIS ROUSSOS - GOLD , w treści trzy ulubione nagrania w repertuaru tego wokalisty.
Wśród osób glosujących rozlosujemy muzyczne niespodzianki . Partnerami tego plebiscytu muzycznego są :
telewizja ATV - Warszawa , Planeta Kobiet , Manager Na Obcasach , IK.TV , IK.TV RECORDS i nasza MTV24.TV .
Partnerem plebisytu jest Wypożyczalnia Samochodów NUMER 1 RENT ( www.numer1rent.pl ) , prawdziwy numer 1 wypożyczalni w Polsce.
Spacjalna statuetka dla Demisa Roussosa z wypisanymi złotymi przebojami fanów z naszego kraju zostanie przekazana we wrześniu na ręce dyrektora muzeum artysty w Holandii , które zostało otworzone w dniu 70 urodzin Demisa 15 czerwca 2016 roku. IK.TV będzie się starać o wydanie takiej specjalnej płyty promocyjnej  na nasz rynek premiera ma odbyć się 25 stycznia w Atenach w dniu drugiej rocznicy śmierci Demisa Roussosa.

 M TV24.TV   &  NUMER 1 RENT  ZAPRASZAJĄ  NA PLEBISCYT  TOP 10 DEMIS ROUSSOS

Opracował : Music Media Press dla MTv24.TV
Media Patronat :  FTB - Imperium Dobrej Muzyki  / ATV - Warszawa  / Planeta Kobiet  /  MTV24.TV  /
Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica