TOP 10 GOLD HITS MTV24.TV Not: 619 / 620 , z dnia: 25.09. / 28.09.2019 rok

TOP 10 GOLD HITS MTV24.TV  Not: 619 / 620 , z dnia: 25.09. / 28.09.2019 rok
Budka Suflera
Na szczycie najnowszego zestawienia "Gold" telewizji MTV24.TV zespół Budka Suflera i ich "Takie Tango" , jak zabrzmi na koncertach , zapewne porwie tłumy do wspólnej zabawy . O tym przekonamy się już na koncertach zespołu , która startuje z trasą 29.10. w Krakowskiej Tauron Arenie.

Nasze zaproszenia ufundowane przez TOPKONCERT otrzymają drogą mailową : Eleonora , Staszek , Bartek , informacje zwrotne już otrzymały osoby które zdobyły bilety , TOPKONCERT prześle zaproszenia dwu osobowe . Dziękujemy i gratulujemy osobą które wygrały możliwość na żywo zobaczenia koncertu BUDKI SUFLERA i ich GOŚCI , min: Urszuli , Felicjana Andrzejczaka czy Izabeli Trojanowskiej.

Głosy na swoje ulubione przeboje wysyłajcie drogą SMS , w treści wpisujemy tytuł i wykonawcę wraz z imieniem i miejscowością z której głos został wysłany.
Treść wysyłamy na numer : 510 223 506 ( opłata standardowa , wg cennika Orange ) .
Głosy można wysyłać na adres: malopolskietv@interia.pl

Budka Suflera wraca na scenę wraz z jesienną trasą koncertową pod nazwą 45 lat Powrót do korzeni! Grupa wystąpi w największych halach w Polsce, w tym w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Lublinie oraz w Katowicach. Budka Suflera bilety na koncerty już w sprzedaży.

Budka Suflera koncerty 2019

Kraków - 29.09, TAURON Arena Kraków
Warszawa - 2.10, COS Torwar
Poznań - 5.10, Arena Poznań
Gdańsk - 11.10, ERGO ARENA
Wrocław - 13.10, Hala Stulecia
Katowice - 25.10, Spodek
Lublin - 1.12, Hala Globus

Siedem miast i najlepsze sale koncertowe, ponad sto tysięcy widzów. To najlepsza forma na świętowanie 45. lecia pracy artystycznej Zespołu. Cztery dekady wypełnione przebojami Budki. To wiele nagród, mnóstwo hitów na listach przebojów, 15 studyjnych albumów i tysiące koncertów na całym świecie. Trasa koncertowa, która zapowiada powrót zespołu to niewątpliwie jedno z największych wydarzeń muzycznych 2019 roku nie tylko dla fanów kapeli, ale także dla wszystkich, którzy kiedykolwiek nucili utwory jednego z najbardziej utytułowanych polskich Zespołów.

Podczas występów będzie można usłyszeć największe przeboje, przy których dorastały kolejne polskie pokolenia. Dzięki utworom „Sen o dolinie”, „Cień wielkiej góry” przeniesiemy się wspomnieniami cztery dekady wstecz, do czasów gdy Zespół zaczynał swoją muzyczną karierę. Zabrzmią też przeboje z lat 80. „Za ostatni grosz” i „Nigdy nie wierz kobiecie” oraz wykonane przez Felicjana Andrzejczaka „Noc komety” i „Jolka, Jolka pamiętasz”. Nie zabraknie hitów Budki Suflera z lat 90., w tym „Takie tango” czy „Bal wszystkich świętych” ze sprzedanej w ponad milionowym nakładzie płyty „Nic nie boli tak, jak życie”.

Z okazji Jubileuszu zespół zaprosił do udziału w koncertach związanych z Budką Suflera gości, między innymi Izabelę Trojanowską, która zaśpiewa doskonale wszystkim znane m.in. „Wszystko czego dziś chcę” i „Tyle samo prawd ile kłamstw” oraz Urszulę w której wykonaniu usłyszymy m.in. „Dmuchawce, latawce, wiatr” i „Luz blues w niebie same dziury”. Będzie to też pierwsza okazja do usłyszenia na żywo Roberta Żarczyńskiego – nowego wokalisty Zespołu oraz gitarzystów Darka Bafeltowskiego i Piotra Bogutyna. Na swoich stałych stanowiskach zagrają Romuald Lipko (Piotr Kominek - support), Tomasz Zeliszewski i Mieczysław Jurecki.

Polecamy trasę której nie zapomni żaden fan dobrych przebojów , wspaniałych kompozycji i wykonania na najwyższym poziomie.

  TOP 10 GOLD HITS MTV24.TV  Not: 619 / 620 , z dnia: 25.09. / 28.09.2019 rok

  1. TAKIE TANGO - BUDKA SUFLERA
  2. SUMMERWINE - DEMIS ROUSSOS
  3. BOLERO - FANCY
  4. MUSIC - MADONNA
  5. WHAT IS LOVE - HADDAWAY
  6. BROTHER LOUIE - MODERN TALKING
  7. THE POWER OF LOVE - CELINE DION
  8. THE BIG L - ROXETTE
  9. LOSING MY RELIGION - R.E.M.
10.  ALWAYS - ERASURE

 Opracował : MTV24.TV ( 2019 )  , Współpraca : DEE JAY MIX CLUB  ( muzyczne nowości ) , ZDROWE PUDEŁKOWE CATERING DIETETYCZNY  ( Kraków )  www.zdrowepudelkowe.pl 

 GŁOS SENIORA , OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica