TOP 10 GOLD HITS , Not: 635 / 636 ,z dnia: 27.11. / 30.11.2019 rok. MANDARYNA vs. STACHURSKY

TOP 10 GOLD HITS , Not: 635 / 636 ,z dnia: 27.11. / 30.11.2019 rok. MANDARYNA  vs. STACHURSKY
Wybierajcie którego z wykonawców "Gold" chcecie zobaczyć w Krynicy ? Czy ma to być występ legendy dance MANDARYNY z jej nowym tanecznym show ? czy legendarny STACHURSKY? ,kto pamięta hit "Taki jestem" ? Wszystko w rękach i głosach widzów MTV24.TV.

Do dnia 15.12.2019 roku przysyłajcie swoje propozycje którego wykonawcę chcecie zobaczyć jako pierwszego na specjalnym koncercie "ZŁOTA NUTA" z wręczeniem statuetki za całokształt w muzyce dance.

Głosy wysyłamy na adres : malopolskietv@interia.pl
Zapraszamy do wspólnej zabawy .


MTV24.TV poleca : ACE OF BASE "Greatest Hits"

„Greatest Hits” to wznowienie albumu z największymi hitami grupy Ace Of Base. Razem z ABBĄ i Roxette grupa ta należy do trójki szwedzkich zespołów, które mają na koncie największą ilość sprzedanych albumów (ponad 32 mln albumów i ponad 15 mln singli). Ich debiutanckie wydawnictwo „The Sign” trafiło do Księgi Rekordów Guinessa jako „Best-Selling Debut Album” a Przeboje „All That She Wants”, „The Sign” czy „Beautiful Life” nucił cały świat!

Wydawca płyty firma Universal Music Polska , premiera albumu miała miejsce 22.listopada , idealny krążek na świąteczny muzyczny prezent .


Przypominamy o trwającym plebiscycie telewizji MTV24.TV i Spring Energy Drink. Wybieramy dziesięć największych przebojów zespołu ACE OF BASE. Głosy wysyłać można do dnia 15.12.2019 rok.

Wśród osób oddających swoje głosy rozlosujemy nagrody w postaci zestawów energetycznych naturalnych napojów SPRING ENERGY DRINK , zaproszeń na planowany koncert i uroczyste wręczenie statuetek "ZŁOTA NUTA" i "ZŁOTY LAUR".

Zapraszamy do wspólnej muzycznej zabawy , wysyłamy na adres : malopolskietv@interia.pl , trzy swoje ulubione przeboje ACE OF BACE . w temacie wpisujemy ACE OF BACE "GOLD" , w treści tytuły ulubionych przebojów , podpisujemy imieniem i podajemy numer telefonu do widomości redakcji

Wśród osób głosujących na TOP 10 ACE OF BACE , rozlosujemy dziesięć specjalnych muzycznych upominków wraz z napojami energetycznymi SPRING ENERGY DRINK - energia na MUZYCZNĄ ZIMĘ 2020.

Głosy na swoje ulubione przeboje wysyłajcie drogą SMS , w treści wpisujemy tytuł i wykonawcę wraz z imieniem i miejscowością z której głos został wysłany.
Treść wysyłamy na numer : 510 223 506 ( opłata standardowa , wg cennika Orange ) .
Głosy można wysyłać na adres: malopolskietv@interia.pl
 
  TOP 10 GOLD HITS , Not: 635 / 636 ,z dnia: 27.11. / 30.11.2019 rok. MANDARYNA  vs. STACHURSKY

   1. ALL THAT WANTS - ACE OF BASE
   2. FROM SUVENIRS TO SOUVENIRS - DEMIS ROUSSOS
   3. I'M ALIVE - CELINE DION 
   4. HERE I GO AGAIN - MANDARYNA
   5. FOREVER - SANDRA
   6. BROTHER LOUIE - MODERN TALKING
   7. WILL YOU BE THERE - MICHAEL JACKSON 
   8. MUSIC - MADONNA
   9. TOTAL ECLIPSE OF HEART - BONNIE TYKER   ( NOWOŚĆ )
 10. MATERIAL GIRL - MADONNA  ( NOWOŚĆ )

 Opracował : MTV24.TV ( 2019 )  DEE JAY MIX CLUB  ( muzyczne nowości  )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica