TOP 15 GOLD HITS "Muzyczne Lato 2017" Not: 321 / 322 , z dnia: 05.07 / 08.07. 2017 rok

TOP 15 GOLD HITS "Muzyczne Lato 2017" Not: 321 / 322 , z dnia:  05.07 / 08.07. 2017 rok
KOMBI
 TOP 15 GOLD HITS MTV24.TV , ATV Warszawa , ONE FM , przy współpracy : DEE JAY MIX CLUB , ONE MEDIA. Przypominamy już 12 lipca w Los Angeles zapraszamy na galę Celtic Gladiator 13 .Media patronat MTV24.TV . A w wakacyjnym zestawieniu na miejscu "1' Zbigniew Wodecki i "Zacznij od Bacha" 

Propozycje do kolejnych notowań wraz z glosami na swoje ulubione przeboje wysyłamy na adres:

nestiatv@interia.pl


 Jubilesuz  Bogdana  Fabiańskiego  ( ZET GOLD )  odbędzie się w gościnnych progach  Szkalrskiej Poręby , a już w kolejnym notowaniu  poinformujemy  fanów  przebojów  lat 80 , gdzie odbędzie się największa  dyskoteka  z przebojami "Gold" , które zaprezentuje na żywo w rytmie "Gorączki Sobotniej  Nocy" BOGDAN FABIAŃSKI.
Ten niezwykle popularny dzienniakrz muzyczny , dj , producent  i popualryzator muzyki , spotka się z  fanami w Szkarskiej Porębie  gdzie odbierze  specjalne jubieleuszowe nagrody .Wśród naszych widzów rozlosujemy  pięć  dwu osobowych zaproszeń na ten urodzinowy wieczór. 


  POLECAJĄ :  MTV 24.TV  / ATV  WARSZAWA / ONE FM  / PALNETA KOBIET  / ONE MEDIA 


 
Pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego " Twój Jubieleusz" 3.11.2017 rok Kraków Centrum Kongresowe

W zgodzie z wolą rodziny artysty, decyzją managera i reżysera koncertów, tragicznie przerwana trasa "Mój Jubileusz” Zbigniewa Wodeckiego będzie kontynuowana. Zaplanowane koncerty zmienią nazwę na „Twój Jubileusz” i będą hołdem dla wybitnego muzyka i wspaniałego człowieka jakim był Zbigniew Wodecki.


Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze utwory artysty w wykonaniu gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wśród nich znajdą się osoby, które w sposób szczególny związane były ze zmarłym artystą. Wystąpią m.in: Ryszard Rynkowski, Beata Rybotycka, Jacek Wójcicki, Mariusz Patyra i inni (Obsada dla każdego z koncertów może być inna ze względu na kalendarz wyżej wymienionych artystów.


Dokładny skład dla poszczególnych koncertów będzie znany wkrótce, jednak będzie on dobrany z zaprezentowanej grupy). W najbliższych dnia zaprezentujemy kolejnych artystów, którzy dołączą do trasy koncertowej. Na każdym z koncertów wystąpią muzycy z zespołu który przez wiele lat towarzyszył Zbigniewowi Wodeckiemu oraz orkiestra symfoniczna Collegium F pod batutą Maestro Marcina Sompolińskiego. Jesienne koncerty to jedyna oficjalna trasa "w hołdzie" poświęcona artyście.

Sprzedaż na koncerty zostaje wznowiona. Dotychczas zakupione bilety na koncerty „Mój Jubileusz” zachowują ważność.Oświadczenie managera artysty oraz reżysera trasy koncertowej

"22-go maja 2017 roku odszedł wspaniały artysta, przyjaciel, człowiek którego szanowaliśmy i lubiliśmy niemal wszyscy. Zbigniew Wodecki. Pustka, która po sobie pozostawił nigdy nie zostanie wypełniona. Równo rok temu rozpoczęliśmy przygotowania do jubileuszowej trasy koncertowej po Polsce. Zbyszek cieszył się bardzo na te spotkania z Państwem w niemal całym kraju. Pierwsze dwa koncerty pt. ”Mój Jubileusz” odbyły się w Poznaniu w marcu tego roku i zgromadziły komplet publiczności. Nikt z nas nie przypuszczał wtedy, że trasa zostanie przerwana w tak brutalny sposób...

Zbigniew zostawił nam jednak swoją muzykę i dlatego po długich nocnych naradach postanowiliśmy, że chcemy zakończyć tę trasę dla Zbyszka, oddając mu hołd i nasz bezwarunkowy szacunek. Aktualnie rozmawiamy z artystami, którzy wystąpią podczas koncertów poświęconych pamięci Zbyszka.

Będziemy Państwa informować na bieżąco o przebiegu naszych działań. Pożegnamy Zbyszka w sposób jaki należy żegnać wybitnego człowieka. Wśród przyjaciół, znajomych i przy dźwiękach jego najpiękniejszych przebojów. Nigdy o Tobie nie zapomnimy. To będzie „Twój Jubileusz”.

Mariusz Nowicki - manager artysty

Jacek Lisewski - reżyser


TOP 15 GOLD HITS "Muzyczne Lato 2017" Not: 321 / 322 , z dnia: 05.07 / 08.07. 2017 rok

     I    II    III 
    1.  1.    5.  ZACZNIJ OD BACHA - ZBIGNIEW WODECKI
    2.  2.   26.  MY ONLY FASCINATION - DEMIS ROUSSOS
    3.  4.    6.   SŁODKIEGO MIŁEGO ŻYCIA - KOMBI 
    4.  6.    7.   Z TOBĄ CHCĘ OGLĄDAĆ ŚWIAT - ZBIGNIEW WODECKI & ZDZISŁAWA SOŚNICKA
    5.  3.   11.   JOLKA JOLKA PAMIĘTASZ - BUDKA SUFLERA
    6.   8.   3.    FOREIGN AFFAIR - MIKE OLDFIELD
    7.  9.    4.   BIAŁY LATAWIEC - JAN WOJDAK  & WAWELE
    8.  5.    6.   SAMBA DE JANEIRO - BELINI
    9. 12.  3.    CRY , CRY - OCEANA
  10.  11.  5.   WATERLO - ABBA
  11.  10.  6.   GANGSTA'S PARADICE - BLONDIE
  12.   7.  6.    HEART OF GLAS - BLONDIE
  13.   N.  1.   DOVE L' AMOR - CHER  ( NOWOŚĆ ) poleca  DEE JAY MIX CLUB
  14.  N.   1.   VOGUE - MADONNA  ( NOWOŚĆ ) poleca : DEE JAY MIX CLUB
  15.  N.   1.   BRAZIL - BELLINI  ( NOWOŚĆ ) poleca : DEE JAY MIX CLUB


 I - pozycja aktualnego notowania  , II - pozycja z ubiegłego zestawienia  , III - ilość tygodni w zestawieniu 
  N - nowość w zestawieniu    Opracował : MTV24.TV
   Współpraca : ONE FM /  ATV WARSZAWA /  DEE JAY MIX CLUB  / ONE MEDIA   


 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica