TOP 15 GOLD KEEPCAN ENERGY DRINK HITS MTV24.TV: poleca " Singles" - OMD

TOP 15 GOLD KEEPCAN ENERGY DRINK HITS MTV24.TV: poleca " Singles" - OMD
OMD na "Muzyczną Zimę 2016 MTV24.TV"
Płyta idealnie pasująca na tegoroczny karnawał z wielkimi przebojami dziś TOP 15 GOLD KEEPCAN ENERGY DRINK HITS MTV24.TV ,poleca płytę na której znajdują się same wielkie przeboje zespołu OMD. Każde z nagrań idealnie pasuje na muzyczne energetyczne spotkanie .
Już  5 lutego zapraszamy na karnawałowe ostatki w rytmie lat 80-tych , "PLANETA HITÓW" nie zabraknie  OMD , BONEY M , DEMISA ROUSSOSA , KAOMY i wielu innych start godzina 20.00 , degustacje KEEPCAN ENERGY DRINK , konkursy z nagrodami . Zapraszamy do wspólnej zabawy do gościnnego Hotelu Mercure Dosłońce Conference & Spa . Już 26 stycznia muzyczny konkurs i możliwość wygrania  2 zaproszeń 2 osobowych na ten muzyczny wieczór.

 "SINGLES" - OMD :
Brytyjski, synth-popowy zespół Orchestral Manoeuvres in the Dark, w skrócie nazywany OMD, powstał w 1979 roku w Wirral. Grupę, która wyrosła na gruzach formacji The Id, założyli Andy McCluskey (wokal, gitara basowa) i Paul Humphreys (instrumenty elektroniczne).

Pierwsze dwa albumy zespołu, "Orchestral Manoeuvres in the Dark" i "Organisation", ukazały się już 1980 roku. Szczyt popularności grupa osiągnęła w 1981 roku wraz z wydaniem krążka "Architecture & Morality", który zawierał przebojowe single "Joan of Arc" i "Maid of Orleans". Do 1988 roku ukazały się jeszcze cztery płyty ("Dazzle Ships", "Junk Culture", "Crush" i "The Pacific Age"), choć nie pozostały bez echa, to nie powtórzyły sukcesu "Architecture & Morality".

W roku 1988 zespół OMD rozpadł się, a właściwie powstały dwa zespoły. Humpreys, Cooper i Holmes odeszli do The Listening Pool, natomiast McCluskey zebrał nowych muzyków z Liverpoolu i kontynuował działalność pod szyldem OMD. Zanim nowe wcielenie grupy rozpadło się w 1996 roku, muzycy nagrali trzy albumy i wylansowali dwa przeboje - "Sailing on the Seven Seas" i "Pandora's Box".

W grudniu 2005 roku na oficjalnej stronie zespołu poinformowano o możliwej reaktywacji OMD w oryginalnym składzie w roku 2006. Ostatecznie z nowym materiałem pojawili się w 2010 roku. Grupa, wydała wtedy pierwszy od prawie 15 lat album. Na krążku "History Of Modern" znalazł się singiel "Save Me" nagrany z gościnnym udziałem Arethy Franklin.

Płyta jest 11 wspólnym dziełem Andy'ego McCluskeya i Paula Humphreysa, a jednocześnie ich pierwszym wydawnictwem w XXI wieku.

Płyta OMD Singles to zbiór wszystkich singli, które zespół nagrał do 2000 roku.
Wydawca płyty : Universal Music Polska
Poleca  : MTV24.TV
Opracował : MUSIC MEDIA PRESS

'MUZYCZNA ZIMA 2016 MTV24.TV"  Zaprasza  5.II.2016 Hotel Mercure Dosłońce Conference & Spa  na muzyczny wieczór zaprasz KEEPCAN ENERGY DRINK


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica