TOP GOLD HITS MAŁOPOLSKIE.TV "80' Disco Hits"- C.C.CATCH , poleca : TEEKANNE ( www.teekanne.pl)

TOP GOLD HITS MAŁOPOLSKIE.TV "80' Disco Hits"- C.C.CATCH , poleca : TEEKANNE ( www.teekanne.pl)
C.C.CATCH na TOP GOLD HITS MAŁOPOLSKIE.TV
 Małopolskie.TV & Teekanne  z  TOP GOLD HITS , lista przebojów wszech czasów  w telewizji Małopolskie.Tv, programy od stycznia 2014 , kawiarenki muzyczne z herbatą Teekanne  i wielkimi przebojami . Lista przebojów , konkursy z nagrodami. Jesień 2013/Zima 2014 z nowymi smakami herbaty Teekanne i gorącymi przebojami....
 Premeirowe  notowania  TOP GOLD HITS MAŁOPOLSKIE.TV w piątki . Co tydzień  konkurs w którym do wygrania płyty z wielkimi przebojami , zestawy upominków od TEEKANNE ( jesienno -zimowe smaki herbat , wraz z upominakmi od Małopolskie.TV.  TOP GOLD MAŁOPOSLKIE.Tv prezentuje i poleca płyty  muzyki dla wszystkich .
Dziś  dla widzów  zaglądamy na  najnowszą plytę  gwiazdy  lat 80 tych C.C.CATCH .

Propozycja do  TOP GOLD HITS MAŁOPOLSKIE.TV  ;

  -   HOUSE OF MYSTIC  LIGHTS  -  C.C.CATCH  


 Polecamy  płytę  80'Disco Hits - C.C.Catch  , dystybutor : CD-Contack Grzegorz Jasiński 
 Na płycie znajdziemy anwieksze przeboje królowej disco , rarytasem jest  sześć  wersii maxi singlowych  przebojów . Płyta  ta jest idealnym prezentem muzycznym dla osób lubiacych  taniec i ciągle grane  hity  tej artystki.

 Caroline Müller czyli C.C.Catch urodziła się w Holandii. Jej matką jest Holenderka Corry, a ojcem Niemiec Peter. Rodzina przeprowadziła się w 1979 do Niemiec, do miasta Bünde. Karierę muzyczną rozpoczęła na początku lat 80. XX wieku, kiedy to śpiewała w dziewczęcym kwartecie Optimal. W skład Optimal oprócz niej wchodziły także Claudia, Sylvia i Sabina. Razem wydały dwa single: "Er War Magnetisch" oraz "Good-Bye / Kimi-Gasuki". W 1985, podczas występu grupy Optimal w Hamburgu, zainteresował się nią Dieter Bohlen z zespołu Modern Talking. Muzyk postanowił nawiązać współpracę i dał jej do wykonania utwór I Can Lose My Heart Tonight (anglojęzyczną wersję piosenki Keine Träne Tut Mir Leid wykonywaną przez Mary Roos). 

Pierwotnie utwór ten miał znaleźć się w repertuarze Modern Talking. W lipcu 1985 ukazał się singel z tą piosenką. Zdobyła powodzenie w dyskotekach, a na listach przebojów uplasowała się na 13. pozycji. Kolejny singel ('Cause You Are Young) oraz debiutancki album Catch The Catch ukazały się w 1986. Na fali popularności artystki, Dieter Bohlen napisał dla niej utwory na kolejny album, Welcome To The Heartbreak Hotel, który ukazał się jeszcze w tym samym roku. We współpracy z kompozytorem wydała razem 5 albumów, jednak ich współpraca zmierzała do schyłku. Müller chciała brać udział w tworzeniu nagrań dostarczając własne materiały, jednak Bohlen nie zgadzał się na to. 

Pod koniec dekady lat 80. piosenkarka zakończyła współpracę z Bohlenem i wyjechała do Wielkiej Brytanii, aby tam kontynuować karierę muzyczną, zmieniając styl. W 1989 wydała album Hear What I Say (częściowo wyprodukowany przez muzyka Duran Duran, Andy'ego Taylora), który nie cieszył się taką popularnością, jak poprzednie. Tak samo było z singlami Big Time i Midnight Hour. Caroline Müller postanowiła wycofać się z muzycznego świata. Powróciła w 1998, kiedy to ukazał się album Best Of '98. Znalazły się na nim dwa jej wielkie przeboje w nowych wersjach: I Can Lose My Heart Tonight i Soul Survivor wraz z raperem Krayzee, oraz stare przeboje w oryginalnych aranżacjach. Jej kolejny singel Shake Your Head ukazał się dopiero w 2003, lecz przeszedł na rynku muzycznym bez większego rozgłosu.

MAŁOPOLSKIE.TV  poleca   płytę  pt   80'Disco Hits - C.C.CATCH  

 MAŁOPOLSKIE.Tv  & TEEKANNE  zapraszają  na  TOP GOLD HITS   , przeboje wiecznie młode  , kawiarenki muzyczne  Małopolskie.Tv , konkursy i nagrody . Startujemy  od  22.XI. 2013 w Muszynie .

Współpraca: PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl ) -partner technologiczny telewizji Małopolskie.tv 


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica