TOP GOLD HITS "Muzyczna ZIma 2014" Małopolskie.TV i TEEKANNE "The Remix Suites: I-V"-Michael Jackson

TOP GOLD HITS "Muzyczna ZIma 2014" Małopolskie.TV i TEEKANNE "The Remix Suites: I-V"-Michael Jackson
Michael Jackson płyta TOP GOLD HITS MAŁOPOLSKIE.TV
Michael Jackson płyta propozycja na TOP GOLD HITS "Muzyczna Zima 2014" Małopolskie.TV i Teekanne. Wydawca: Universal Music Polska , poleca:Malopolskie.TV.

MICHAEL JACKSON: THE REMIX SUITE jest tak różnorodny jak grupa producentów, która go stworzyła: Tricky Stewart, DJ Cassidy, Steve Aoki, Frankie Knuckles, Benny Blanco i wielu innych. „Dołączyliśmy do tego projektu, ponieważ Michael jest legendą, która zainspirowała całą naszą karierę i która zrewolucjonizowała świat muzyki” - mówi Pharell Williams, członek the Neptunes, których wciągająca i syntezatorowa wersja „Never Can Say Goodbye” jest wzbogacona o ciężką linie basu. Dla Saalama Remi'ego, jego reggae remiks piosenki „ABC” to „wyobrażenie sobie Michaela, który w latach 70-tych odbywa podróż na Jamajkę i gra z jamajska grupa muzyków”. Radosne wykonanie „The Love You Save” DJ'a Cassidy'ego miało na celu „połączenie The Corporation i Quincy Jonesa w taki sposób, aby stworzyć coś świeżego, ale zarazem ponadczasowego, klasycznego i równie inspirującego jak oryginał”.

MICHAEL JACKSON: THE REMIX SUITE to nie tylko smutny hołd złożony gwieździe, która zbyt wcześnie odeszła. To rodzaj wyjątkowego testamentu, który ma przybliżyć wczesną twórczość Michaela i The Jackson 5 szerszej publiczności - ma inspirować i elektryzować rzesze słuchaczy.

 Wydawca: UNIVERSAL MUSIC POLSKA  , Poleca: MAŁOPOLSKIE.TV
 Współpraca: TEEKANNE - producent smaków herbat na zimę 2014
 TEEKANNE "Muzyczna Zima 2014" z  Małopolskie.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica