TOP GOLD HITS "Muzyczna Zima 2014"Małopolskie.TVi TEEKANNE "1974-1984 " - BUDKA SUFLERA

TOP GOLD HITS "Muzyczna Zima 2014"Małopolskie.TVi TEEKANNE "1974-1984 " - BUDKA SUFLERA
Budka Suflera ( wydawca Polskie Nagrania) poleca: MAŁOPOLSKIE.TV
TOP GOLD HITS na "Muzyczną Zimę 2014"Małopolskie.Tv i TEEKANNE, poleca album zespołu Budka Suflera " 1974-1984" wydany nakładem Polskich Nagrań. Płyta idealnie pasuje na muzyczne wieczory przy filiżance herbaty TEEKANNE. Płytę winien mieć każdy sympatyk zespołu i prawdziwie brzmiącej dobrej piosenki i muzyki.


„Budka Suflera 1974-1984”, to kolejna płyta w serii KULTOWE WINYLE NA CD. Jej pierwsze wydanie miało miejsce w 1984 roku z okazji 10-lecia powstania Budki Suflera. Wydawnictwo zawiera największe przeboje Budki, powstałe w pierwszej dekadzie istnienia zespołu m.in.: "Sen o dolinie", "Cień wielkiej góry", "Za ostatni grosz", "Jolka, Jolka pamiętasz" czy „Memu miastu na do widzenia”. Prócz piosenek w wykonaniu Romualda Czystawa „Za ostatni grosz” i „Memu miastu na do widzenia”, wszystkie pozostałe zostały nagrane ponownie, specjalnie dla tej kompilacji.

W utworach „Sen o dolinie” i „Z dalekich wypraw” zagrał gościnnie saksofonista Henryk Miśkiewicz, a chórki w „Cieniu wielkiej góry” i „Jest taki samotny dom” wykonała Urszula.

 Wydawca : POLSKIE NAGRANIA  , Poleca : MAŁOPOLSKIE.TV  ( www.malopolskie.tv )
 Współpraca : "MUZYCZNA ZIMA 2014" MAŁOPOLSKIE.TV i TEEKANNE
 "TEEKANNE"-producent smaków herbat na zimę 2014


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica