TOP GOLD TEEKANNE HITS MAŁOPOLSKIE.TV "Wydanie świąteczne z kolędami "- ANNA GERMAN poleca: Małopolskie.TV

TOP GOLD TEEKANNE HITS MAŁOPOLSKIE.TV  "Wydanie świąteczne z kolędami "- ANNA GERMAN  poleca: Małopolskie.TV
Anna German na Boże Narodzenie poleca: Małopolskie.TV
Współpraca Anny German i Polskich Nagrań zaowocowała wydaniem dziecięciu winylowych płyt długogrających (longplayów), które po latach stały się bezcennym dokumentem. Idealny prezent na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia , poleca TOP GOLD TEEKANNE HITS MAŁOPOLSKIE.TV.w pełni oddającym to wszystko, co składało się na wielkość sztuki estradowej Artystki. W roku 2013 płyty te zostały wznowione w ten sposób, że oryginale longplaye, na zasadzie „jeden do jednego”, znalazły się na płytach kompaktowych (ORYGINALNE LP na CD). Chodziło tu nie tylko o publikację starannie przygotowaną ze źródłowych taśm analogowych warstwę dźwiękową, ale również o całą oprawę graficzną, w tym oryginalną okładką.

Okazało się, że poza owymi dziesięcioma longplayami są inne jeszcze nagrania Anny German, dotąd bardzo rzadko publikowane, a które dołączamy do niniejszego albumu. W ten sposób powstała jedenasta - płyta „bonusowa”. Są wśród tych bonusów m.in. dwie niezwykle pięknie śpiewane przez Annę German kolędy. Są koncertowe wersje jej wielkich przebojów; ciekawostki ze świata piłkarskiego i również z … podboju kosmosu. Przypominamy też „czwórkę” N 0506 - małą płytę z czterema piosenkami i z mało znaną reprodukcją jej okładki.

Album jedenastu płyt Anny German stanowi najpełniejszą prezentację Jej dorobku artystycznego. Jest też znakomitym prezentem nie tylko pod choinkę, ale … na cały rok.

Wydawca : POLSKIE  NAGRANIA 
Poleca : Małopolskie.TV ( www.malopolskie.tv ) , MAŁOPOLSKIE RADIO ( www.malopolskieradio.pl )
TEEKANNE -poleca  smaki  herbaty na jesien 2013 i zimę  2014
"MUZYCZNA ZIMA 2014" start : 17.I. 2014  - TEEKANNE-MALOPOLSKIE RADIO - MAŁOPOLSKIE.TV -
              


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica