Odkryj Małopolskę! Krynica na liście promocyjnych miast.

Odkryj Małopolskę! Krynica na liście promocyjnych miast.
     Odkryj Małopolskę. To hasło promuje Małopolski System Informacji Turystycznej i jest zarazem zaproszeniem do wizyty w regionie. MSIT jest kluczem, który pozwoli na odkrycie najpiękniejszych zakątków Małopolski.

     Przygotowana kampania promocyjna MSIT jest nowoczesną formą przekazu, symbolizująca dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze regionu. Obejmuje działania realizowane na trzech polach.
     Pierwszym z nich są działania Public Relations, organizacja eventów związanych z otwarciem punktów IT oraz wizyt studyjnych dla dziennikarzy i przedstawicieli branży turystycznej. Drugą grupą działań promocyjnych jest kampania outdoorowa na terenie Małopolski, w skład której wchodzą: billboardy w miejscowościach: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Zakopane, city lighty w Krakowie, a także plakaty m.in. w Nowy Sączu i Krynicy - Zdroju.
    Ostatnim elementem kampanii jest reklama w internecie na portalach Interia.pl i O2.pl geotargetowana w województwach: małopolskie, mazowieckie i śląskie.
     Wydarzenia związane z otwarciem punktów Informacji Turystycznych wspiera „twarz kampanii” – Adam Grzanka, krakowski aktor kabaretowy i satyryk, członek formacji Chatelet. Należy on do osób lubiących podróżować i odkrywać nowe zakątki Małopolski, dlatego wziął udział w filmach promujących Małopolski System Informacji Turystycznej.
      MSIT jest projektem współfinansowanym ze środków unijnych, realizowanym przez Województwo Małopolskie, z 25 gminami i powiatami Małopolski, w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.
     Kampania promocyjna MSIT potrwa do 15 listopada.
 
Oprac. (red.m)
Źródło Ogólnopolski Newslatter Samorządowy

Autor: Webmaster

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica