Patronat MTV24.TV "WIECZÓR WALK 5" - Kraków 14.12. POCHOPIEŃ vs WRÓBEL

Patronat MTV24.TV "WIECZÓR WALK 5" - Kraków 14.12. POCHOPIEŃ vs WRÓBEL
24 walki , największe wydarzenie sportowe w Krakowie tegorocznej jesieni . "WIECZÓR WALK 5" ( Hala Suche Stawy ). Zaprezentują się najlepsi z najlepszych młodzi zdolni i uznani. Nie można tego nie zobaczyć "Na żywo" Relacje z imprezy "WIECZÓR WALK 5" znajdziecie na MTV24.TV www.mtv24.tv .

❗️ Bilety już w sprzedaży ❗️
Bilety na galę można już kupić poprzez stronę : www.wieczorwalk.pl

Głównym partnerem gali jest firma S-Serwis.

Partnerem relacji , wywiadów i informacji imprezy "WIECZÓR WALK 5" są : SPRING ENERGY DRINK - energia przez cały rok . / Naturalne napoje energetyczne /

Przedstawiamy kolejną parę zawodników , którzy zawalczą w Krakowie. 
 
Mateusz Pochopien vs Kacper Wróbel w kolejnym zawodowym pojedynku na Wieczór Walk 5!

Uwielbiamy zestawiać takie pojedynki - dwóch niezwykle obiecujących i efektownie walczących młodych zawodników, którzy chcą, by od początku zawodowych startów było o nich głośno.

Zawodnika Silesian Cage Club zapewne doskonale pamiętacie z walk na poprzednich edycjach. Swoje amatorskie starty, w których był niepokonany, zakończył efektownym poddaniem na WW3, by na poprzedniej edycji zadebiutować zawodowo z równie wielkim prospektem, Michałem Cichoniem. I chociaż tamten pojedynek nie zakończył się po jego myśli, to zawodnik z Katowic był w nim o krok od zwycięstwa, a sama walka została przez nas uznana za najlepszy pojedynek gali. To chyba wystarczająca rekomendacja, by z ogromnym zainteresowaniem oczekiwać kolejnego występu Mateusza.

Tym bardziej, że zmierzy się on z reprezentującym Shark Top Team Kacprem Wróblem, którego uznaje się za równie wielki talent. Trenerzy łódzkiego klubu już od dłuższego czasu powtarzali, by zapamiętać to nazwisko, bo będzie o nim głośno. Swoje dotychczasowe amatorskie starty 20-latek toczył w Anglii i już tam prezentował wszechstronny i ofensywny styl walki, jednak prawdziwy wystrzał umiejętności zanotował po rozpoczęciu treningów w Łodzi, gdzie uznano, że jest już gotowy, by namieszać w polskim MMA.

Zapraszamy na www.mtv24.tv

Opracował : MTV24.TV / TV GYM ( 2019 )
Współpraca : www.wieczorwalk.pl

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica