Patronat MTV24.TV "WIECZÓR WALK 5" - Kraków ZAJĄC vs KRZEWINA 14.12.2019 r

Patronat MTV24.TV "WIECZÓR WALK 5" - Kraków  ZAJĄC vs KRZEWINA  14.12.2019 r
24 walki , największe wydarzenie sportowe w Krakowie tegorocznej jesieni . "WIECZÓR WALK 5" ( Hala Suche Stawy ). Zaprezentują się najlepsi z najlepszych młodzi zdolni i uznani. Nie można tego nie zobaczyć "Na żywo" Relacje z imprezy "WIECZÓR WALK 5" znajdziecie na MTV24.TV www.mtv24.tv .

Marcin "Miodożer" Zając vs Kamil "Krzok" Krzewina już 14 grudnia na Wieczór Walk 5!

Marcin Zając to jeden z krakowskich zawodników, który na Wieczorach Walk występuje od samego początku i w każdym swoim pojedynku zapewnia kibicom wielkie emocje. Walka na poprzedniej edycji WW nie poszła po jego myśli, ale reprezentant Kotwica MMA Team wrócił do klatki bardzo szybko, odnosząc cenne zwycięstwo na gali TFL. Teraz chce iść za ciosem i rok 2019 pragnie zamknąć czwartym zawodowym triumfem.

Kamil Krzewina, reprezentant Shark Top Team Bytom, zrobi jednak wszystko, by to jego ręka powędrowała w górę podczas WW5. Po bardzo wielu sukcesach w startach amatorskich (zwycięstwa w Pucharach Polski, medal Mistrzostw Polski) i kilku zwycięstwach półzawodowych, pochodzący z Rudy Śląskiej zawodnik bardzo udanie rozpoczął zawodową karierę, a 14 grudnia będzie chciał kontynuować swoją dobrą passę i odnieść kolejną wygraną.

❗️ Bilety już w sprzedaży ❗️
Bilety na galę można już kupić poprzez stronę : www.wieczorwalk.pl

Głównym partnerem gali jest firma S-Serwis.

Partnerem relacji , wywiadów i informacji imprezy "WIECZÓR WALK 5" są : SPRING ENERGY DRINK - energia przez cały rok . / Naturalne napoje energetyczne /

Opracował : MTV24.TV / TV GYM ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica