ZAPROPONUJ NAZWĘ PROGRAMU SPORTOWEGO - MTV24.TV & Easy_Fit Looker Restaurant , głosujemy do 30.XI.2019 r

ZAPROPONUJ NAZWĘ PROGRAMU SPORTOWEGO - MTV24.TV & Easy_Fit Looker Restaurant , głosujemy do 30.XI.2019 r
Wojciech Czerenda
ZAPROPONUJ NAZWĘ PROGRAMU SPORTOWEGO - MTV24.TV & Easy_Fit Looker Restaurant , głosujemy do 30.XI.2019 r , zapraszamy do wspólnej zabawy . Wśród osób biorących udział w konkursie rozlosujemy upominki min od SPRING ENERGY DRINK - energia na cały rok. , Easy_Fit Looker Restaurant i Music Media Press.
Swoje propozycje nazwy programu przesyłajcie do dnia 30 listopada 2019 roku na adres: malopolskietvmedia@interia.pl , w temacie wpisujemy TVGYM -nazwa , w treści proponowana konkursowa nazwa programu , wraz z imieniem i numerem telefonu oraz miejscowością skąd wysyłacie propozycje.

Dla biorących udział w konkursie przewidujemy nagrody w postaci : 3 zestawów tygodniowych od Easy_Fit Looker Restaurant ( www.easyfitlook.pl ) osoby z terenu KRAKÓW , WARSZAWA , KATOWICE . A już niebawem OPOLE o którego twarzą będzie Wojciech Czerenda ,
wraz z firmowymi gadżetami min kubek firmowy , smycz , koszulka.
Do tego zestaw energii na jesień SPRING ENERGY DRINK i specjalne promocyjne płyty Dja i producenta KRIST VAN D ( wyd. Music Media Press ) .

Zapraszamy do wspólnej zabawy , liczymy na Wasze pomysły na nazwę sportowego programu .
13.i 14.XII.2020 zapraszamy na WIECZÓR WALK 5 , relacje, rozmowy , spotkanie z organizatorami gali , zawodnikami .

Na relacje z Gali WIECZÓR WALK 5 KRAKÓW zapraszają : Easy_Fit Looker Restaurant ( www.easyfitlook.pl i SPRING ENERGY DRINK - energia na ringu

Opracował : MTV24.TV/ TV GYM ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica