Artykuły

Muszynianka  & Numer 1 Rent - pożegnali turnus kolonijny  fundacji  przeciwprzemocy.pl  "Muzyczne Lato MTV24.TV"

Muszynianka & Numer 1 Rent - pożegnali turnus kolonijny fundacji przeciwprzemocy.pl "Muzyczne Lato MTV24.TV"

2016-07-26 | Wydarzenia | Muszyna
Wielkie pożegnanie , smutek na twarzach dzieci i młodzieży i zapowiedź chęci powrotu na zimowy wypoczynek w lutym 2017 roku. Fundacja preciwprzemocy.pl już rozpoczyna przygotowania do zimy i powrotu w gościnne góry Telewizja MTV24.TV dziękuje firmą Rozlewni wód MUSZYNIANKA która jest nominowana do nagrody "Dobre Bo Zdrowe" i wypożyczalni samochodów Numer 1 Rent - partnera "Muzycznego Lata 2016"
Muzyczne Lato 2016 MTV24.TV spełnia obietnice

Muzyczne Lato 2016 MTV24.TV spełnia obietnice

2016-07-25 | Kultura i rozrywka | Muszyna
Muzyczne Lato 2016 MTV24.TV spełnia obietnice. Obiecaliśmy iż każde obecne dziecko na wczorajszej imprezie muzycznej w ramach "Planety Hitów 2016 "będzie mogło zobaczyć siebie na "rodzinnym" zdjęciu z tego wakacyjnego pobytu w Muszynie. Mamy nadzieję iż każdy się znajdzie . Numer 1 Rent i MTV24.TV zapraszają na zimową edycję muzycznych imprez.
Planeta Hitów MTV24.TV dotarła na "Szczyt" Muszyny

Planeta Hitów MTV24.TV dotarła na "Szczyt" Muszyny

2016-07-25 | Kultura i rozrywka | Muszyna
W niedzielne popołudnie ( 24 07) Numer 1 Rent zaparkował wraz z ekipą MTV24.TV , przed ośrodkiem wypoczynkowym "Szczyt" w Muszynie. Tam aktualnie wypoczywają dzieci i młodzież dzięki fundacji przeciwprzemocy.pl z Warszawy. Muzycznym prezentem była wieczorna dyskoteka w ramach akcji "Muzyczne Lato 2016". Głośne i serdeczne powitanie, wspólne śpiewanie największych polskich przebojów , konkurs na najgłośniej zaśpiewną piosenkę Sylwi Grzeszczak "Tamta dziewczyna" , głosy bawiących się roznosił po całej Muszynie.
LETNIE BIEGANIE - poleca MTV24.TV  "BIEG , MUSZYNA - CECHINI " 23.07.2016

LETNIE BIEGANIE - poleca MTV24.TV "BIEG , MUSZYNA - CECHINI " 23.07.2016

2016-07-16 | Sport | Muszyna
Wielkie letnie bieganie , poleca telewizja MTV24.TV.Kto ma ochotę z nami pobiegać? :) Już 23 lipca Bieg Cechini Muszyna „Piątka” na bis! To kolejny bieg z cyklu Szlakiem Wód Mineralnych, który w tym roku współtworzy program Grand Prix Małopolski.
Powroźnik: śmierć 46 letniej rowerzystki.

Powroźnik: śmierć 46 letniej rowerzystki.

2014-10-15 | Wydarzenia | Muszyna
Dzisiaj (15 października), jadący w kierunku Muszyny 24. letni kierowca volkswagena, podczas wyprzedzania dwóch samochodów, potrącił 46. letnią rowerzystkę, mieszkankę Powroźnika. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.
Laureaci Starosty – wyłonieni. Adam Mazur – Wolontariusz Roku.

Laureaci Starosty – wyłonieni. Adam Mazur – Wolontariusz Roku.

2013-11-05 | Wydarzenia | Muszyna
Laureaci konkursu Starosty Nowosądeckiego w zakresie wspierania i promocji organizacji pozarządowych oraz wolontariatu zostali wyłonieni. W kategorii Wolontariusz Roku I miejsce przyznano radnemu powiatu Adamowi Mazurowi (Towarzystwo Miłośników Ziemi Muszyńskiej)
Muszyna. W maju zostaną wznowione prace przy budowie obwodnicy.

Muszyna. W maju zostaną wznowione prace przy budowie obwodnicy.

Prace przy budowie obwodnicy powinny ruszyć ponownie w maju. Kilka dni temu Komisja Przetargowa poinformowała, że oferty na wykonanie zadania "Obwodnica Muszyny” – uporządkowanie ruchu w centrum Muszyny – budowa drogi odbarczającej w kierunku granicy państwa jako drogi gminnej klasy Z” powierzy jednej z czterech firm.
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica