10 grudnia spędź czadowe Mikołajki w ośrodku PKL Solina

10 grudnia spędź czadowe Mikołajki w ośrodku PKL Solina
Mikołajki to jedno z najsympatyczniejszych świąt i jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku, szczególnie przez najmłodszych. I choć tegoroczne wypadają we wtorek, to warto zaplanować je tak, by spędzić z bliskimi niezapomniany dzień pełen atrakcji, zwłaszcza że tych nie zabraknie w niedzielę 10 grudnia w ośrodku PKL Solina.

Ulubione święto wszystkich dzieci zbliża się wielkimi krokami. W tym roku – po raz pierwszy – Mikołajki będziemy mogli wspólnie celebrować w nowym ośrodku turystycznym Grupy PKL w Solinie. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia ośrodka PKL, który w tym dniu zamieni się w bajkową krainę Mikołaja, a na gości czekać będzie niezapomniana zabawa oraz moc czadowych atrakcji!

Kolorowo i świątecznie w PKL Solina

Na mieszkańców Bieszczadów oraz turystów wybierających się 10 grudnia do ośrodka PKL Solina, czeka wyjątkowy dzień. PKL przygotowały rozrywki, które pozwolą spędzić ciekawie, aktywnie i rodzinnie cały dzień.

Atrakcje rozpoczną się już od godziny 10:00, a gości – odwiedzających w tym dniu ośrodek – przy budynku stacji początkowej przywita świąteczny Czad wraz z animatorami. Przy stacji Plasza zrobi się świątecznie i kolorowo. O dobrą zabawę zadbają charyzmatyczni animatorzy, nie zabraknie również kolorowych baniek mydlanych oraz dźwięków muzyki, wprowadzającej wszystkich w świąteczny i wyjątkowy nastrój.

Czadowi wysłannicy Mikołaja czekają z prezentami

Wyjątkowym przeżyciem będzie podróż koleją gondolową, która dostarczy każdemu sporo emocji i wrażeń. Będziemy podziwiać z wysokości zimową scenerię bieszczadzkich wzgórz oraz jezior. Wagonikami kolei gondolowej przedostaniemy się na Górę Jawor, która zamieni się w mikołajkową krainę.

Na pierwszym piętrze w budynku stacji w wygodnym fotelu czekać będzie mikołajkowy Czad, który specjalnie na ten wyjątkowy dzień opuścił park Tajemnicza Solina, by obdarować pierwszych gości oryginalnymi prezentami. Pięćdziesiąt pierwszych osób, które dotrą na Górę Jawor oraz okażą mikołajkowemu Czadowi bilet na przejazd koleją gondolową, otrzymają niespodziankę. Samo spotkanie z tak legendarną postacią będzie również wyjątkowym przeżyciem, które proponujemy uwiecznić na fotografii.

Ale nie tylko Czady na ten dzień opuściły park! W budynku stacji końcowej na Górze Jawor będziemy mogli spotkać świątecznie ubrane Rusałki, które zaproszą najmłodszych na ciekawe warsztaty tworzenia ekologicznych choinkowych ozdób. Podczas wydarzenia nie zabraknie również jednej z ulubionych atrakcji dzieci, czyli malowania twarzy. Kolorowe brokatowe i świąteczne wzory z pewnością sprawią dużo radości.

Mamy nadzieje, że Mikołajki w ośrodku PKL Solina pozwolą spędzić atrakcyjnie i rodzinnie czas.

Kolej gondolowa w tym dniu, a także w kolejnych tygodniach czynna będzie codziennie od godziny 9:00 do godziny 16:00.

Polskie Koleje Linowe (PKL), których właścicielem jest pośrednio fundusz inwestycji infrastrukturalnych, którego częścią portfela inwestycyjnego zarządza Polski Fundusz Rozwoju SA (PFR) to firma z ponad 85-letnią tradycją, całoroczny operator turystyczny prowadzący ośrodki w kluczowych lokalizacjach w Polsce w Tatrach, Beskidach, Pieninach i Bieszczadach: w Zakopanem na Kasprowym Wierchu, Gubałówce i Butorowym Wierchu, w Krynicy Zdrój na Jaworzynie Krynickiej i Górze Parkowej, w Zawoi na Mosornym Groniu, w Szczawnicy na Palenicy oraz na Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim, a także od 1 lipca 2022 r. w Bieszczadach w Solinie.

Grupa PKL oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług turystyczno-wypoczynkowych oraz posiada własną bazę noclegową i restauracyjną, jest pracodawcą zatrudniającym ponad 600 osób. Priorytetem Grupy PKL jest zrównoważony rozwój, łączący w sobie poszerzanie oferty turystycznej z jednoczesnym zachowaniem dbałości o środowisko naturalne. Spółka została włączona do grona najbardziej rozpoznawalnych i godnych polecenia marek regionu, które posługują się znakiem „Made in Małopolska” w ramach projektu realizowanego przez województwo małopolskie.

Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Biuro Prasowe PKL Zakopane
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica