13. latek znalazł w domu martwych rodziców.

13. latek znalazł w domu martwych rodziców.
13. letni gimnazjalista, po powrocie ze szkoły zastał w domu martwych rodziców, leżących na podłodze. Do tragedii doszło wczoraj (20 października), wczesnym popołudniem na jednym z krynickich osiedli.

Wczoraj około godziny trzynastej, dyżurny Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymał zgłoszenie od trzynastolatka. Z jego informacji wynikało, że po powrocie ze szkoły do domu znalazł on martwych rodziców, leżących na podłodze. Na miejscu tragedii natychmiast pojawił się patrol Policji i karetka pogotowia. Przybyły na miejsce tragedii lekarz stwierdził zgon małżonków w wieku 48 i 52 lata. – „Mężczyzna najprawdopodobniej śmiertelnie zranił swoją żonę, a następnie siebie”. – informuje mł. asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu – „Wstępnie wykluczono, by do śmierci małżonków przyczyniły się inne osoby”.
   Na miejscu tragedii przez kilkanaście godzin pracowała grupa dochodzeniowa z sądeckiej komendy, policyjny technik kryminalistyki, którzy zabezpieczali ślady oraz prokurator. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia. Ze względu na dobro sprawy, a także z szacunku i prawa do prywatności osób najbliższych zmarłym, Policja nie udziela w tej sprawie szczegółowych informacji.

Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica