„Najpopularniejszy Wójt i Burmistrz 2015”.

"Najpopularniejszy Wójt i Burmistrz 2015".
Do 13 listopada można głosować na najpopularniejszego wójta i burmistrza 2015 roku. Wśród grona włodarzy, którzy pretendują do tego miana znaleźli się Jan Golba (Muszyna) i Dariusz Reśko (Krynica – Zdrój).

Kandydatów do nagrody „Najpopularniejszy Wójt i Burmistrz 2015”, zgłaszają i wybierają mieszkańcy miast oraz gmin. To ich głosy zadecydują o tym, kto zostanie najpopularniejszym wójtem i burmistrzem Małopolski. 
   W tym roku na konkurs zgłoszono 60 wójtów i 35 burmistrzów. Zwycięzcy (10 wójtów i 5 burmistrzów) otrzymają dyplomy i nagrody. Wójtom wręczone zostaną „Witosowe Kapelusze”, a burmistrzom - honorowe insygnia władzy. Nagrody rozdane zostaną w połowie grudnia, podczas uroczystej gali. Na włodarzy głosować można SMS pod nr 72355 o treści B.10 Jan Golba - Muszyna (B.6) SMS pod nr 72355 o treści B.29 Dariusz Reśko - Krynica - Zdrój (B.27).
   Na swoich faworytów głosy oddawać można również poprzez kupony, które należy dostarczyć do 10 listopada („Gazeta Krakowska” osobiście lub pocztą tradycyjną, na adres: al. Pokoju 3, 31-548 Kraków). Głosowanie SMS. trwa do 13 listopada, do godz. 14. Plebiscyt organizowany przez Gazetę Krakowską i Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski. Jest okazją do wyróżnienia gospodarzy miast i gmin najbardziej skutecznych, cenionych przez mieszkańców i zaangażowanych w swoją pracę.

Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica