od 15 lat króluje GOLEC UORKIESTRA

 od 15 lat  króluje  GOLEC UORKIESTRA
 Już od "15" lat, królują na muzycznej scenie , wylansowali wielkie przeboje , laureaci złotych i platynowych płyt , wielu nagród. Występują  na scenach festiwalowych, stadionach i klubowych scenach . "15" lat  i  26 przebojów  to dorobek braci Golec.  Płytę poleca :Malopolskie.TV
 Jak zapewniają  widzów Małopolskie.TV , spotkają się w specjalnym jubileuszowym dla zespołu  programie 
 Rozmowa przy Kawie" telewizji Malopolskie.TV. W listopadzie  zespół  zada pyatnie konkursowe i nagrodzi  widzów najnowszymi wydawnictwami  płytowymi i jubileuszowymi  upominkami .
 Płytę  poleca  MAŁOPOLSKIE.TV , wydawca : Golec Fabryka.

 THE BEST OF GOLEC UORKIESTRA” to imponująco wydany dwupłytowy album, którym bracia Golec postanowili uczcić jubileusz 15-lecia działalności zespołu. Zawiera aż 26 piosenek, w tym wszystkie kultowe hity w nowych, zaskakująco świeżych wersjach. Na płycie znalazły się też utwory premierowe takie jak promująca wydawnictwo piosenka „Młody maj” – obsypana nagrodami zdobywczyni Super Premiery 2013 na 50 Festiwalu w Opolu, oraz piosenka „Rozgwieżdżona noc” będąca kolejnym singlem zwiastującym premierę albumu.

Dzięki współpracy z najlepszymi polskimi aranżerami i producentami muzycznymi utwory, które od 15 lat poprawiają Polakom samopoczucie, dostały drugie życie. Wydawać by się to mogło niemożliwe, bo przecież w jaki sposób dodać jeszcze większej werwy utworom, które do melancholijnych nie należą, a niejednokrotnie są prawdziwymi wulkanami energii? A jednak udało się i to po mistrzowsku. Duża w tym zasługa wieloletnich doświadczeń koncertowych zespołu, wykorzystanych teraz w studio.

Efekt jest piorunujący. Już od pierwszych sekund na albumie słychać nieprawdopodobna siłę i autentyczność, bez jakichkolwiek dłużyzn. Znajdziemy tam znakomicie wykonane partie instrumentów etnicznych i perkusyjnych, perfekcyjnie nagrane trąbki, świetnie pomyślane gitary i bezbłędnie wykonane wokale. Do tego, album zaskakuje niespodziankami, jak choćby bonusem „Kalashnikov”. To nigdy dotąd nie wydana wersja bałkańskiego mega hitu, którą bracia Golcowie brawurowo wykonali w 2010 roku podczas najbardziej osobliwego na świecie Festiwalu Trębaczy w Guči w Serbii. Inna niespodzianka to „Dobra piosenka” – przeurocza kompozycja z gościnnym udziałem chóru dziecięcego, działającego przy założonej przez Łukasza i Pawła Fundacji Braci Golec.

The Best of Golec uOrkiestra” od początku do końca jest całkowicie spójna brzmieniowo, mimo, że roi się na niej od różnorakich stylistyk. Bo taka właśnie jest Golec uOrkiestra – zaskakująca, łącząca wiele stylów, kolorowa i zawsze bogata w najprzeróżniejsze instrumentarium, które – i tu wielki szacun! – ani na moment nie pozwala oderwać ucha od jakiegokolwiek fragmentu prezentowanych utworów. Na dwupłytowym albumie bracia Golcowie pokazują, że są stale poszukującymi i doskonalącymi się perfekcjonistami, którzy nie potrafią zadowolić się tym, co już osiągnęli. To doskonała wróżba na przyszłość i znak, że najlepsze wciąż przed nimi.

Materiał dzięki uprzejmości zespołu  Golec uOrkiestra 

 
 Poleca : malopolskie.tv  ( www.malopolskie.tv)
 Współpraca : PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl ) -partner technologiczny telewizji Małopolskie.TV.
 TEEKANNE & MALOPOLSKIE.TV  zapraszają  na  "Muzyczną Zimę  2014" - Krynica Zdrój - Muszyna - Żegiestów .  Polecamy  jesienno -zimowe smaki herbaty i największe przeboje 
 TOP GOLD HITS Małopolskie.TV . Ruszamy w  Muszynie od  22.XI. 2013 


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica