Wyszedł bez szwanku ze zderzenia z pociągiem

  Wyszedł bez szwanku ze zderzenia z pociągiem
Mieszkaniec Krynicy-Zdroju wjechał skodą wprost pod nadjeżdżający pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, przy skrzyżowaniu ulic Słonecznej i Grunwaldzkiej w Muszynie. Kierowca może mówić o wielkim szczęściu, bo wyszedł bez szwanku ze zderzenia.
 
Do wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło wczoraj, 19 czerwca około godziny 21. 30. Mieszkaniec Krynicy-Zdroju wjechał skodą wprost pod nadjeżdżający pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, przy skrzyżowaniu ulic Słonecznej i Grunwaldzkiej w Muszynie. - Kierujący, patrząc w lewo, nie zauważył nadjeżdżającego z prawej strony pociągu. - mówi asp. dr Iwona Grzebyk Dulak, Oficer Prasowy KM Policji w Nowym Sączu -  "W efekcie frontem maski uderzył w bok lokomotywy pociągu relacji Krynica – Kraków. - Siła uderzenia wyrzuciła samochód na jezdnię i to najprawdopodobniej uratowało życie jego kierowcy, który sam opuścił pojazd, nadający się po zdarzeniu już tylko do kasacji". 
   Kierujący samochodem 24.letni mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. W pociągu podróżowały 3 osoby, które również nie odniosły żadnych obrażeń. Kierowca skody za spowodowanie zagrożenie w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

(MK)foto: OSP Muszyna
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica