Acanthus Aureus - dla firmy WIŚNIOWSKI

Acanthus Aureus - dla firmy WIŚNIOWSKI
Podczas tegorocznych targów BUDMA w Poznaniu laureatem statuetki Acanthus Aureus została firma WIŚNIOWSKI z Nowego Sącza. Jej przedstawiciele odebrali również Złoty Medal przyznany bramie segmentowej PRIME.

Jedna z tegorocznych statuetek Acanthus Aureus przyznawanych podczas targów BUDMA w Poznaniu powędrowała do firmy WIŚNIOWSKI. Kapituła konkursowa doceniła wyrazistość i pomysłowość stoiska, które każdego dnia odwiedzały setki osób.
    Na stoisku firmy WIŚNIOWSKI zaprezentowano nowości, w tym rozwiązania z zakresu inteligentnej automatyki domowej. Znalazły się tu też pełnowymiarowe produkty, zaaranżowane w sposób umożliwiający bezpośrednie zapoznanie się z ich walorami użytkowymi.
    Ponadto do dyspozycji gości oddano strefę projektowania ogrodzeń, wyposażoną w autorską aplikację AW Expert, a także strefę interaktywną, w której każdy mógł przenieść się do wirtualnej rzeczywistości oraz przyjrzeć się trójwymiarowym produktom firmy. Stoisko dopełniła wystawa fotograficzna, powstała dzięki współpracy firmy z młodą fotograficzką Dorotą Czoch. - „Całe nasze stoisko zostało zaplanowane w najdrobniejszych detalach. Chcieliśmy, aby nasi goście poczuli się u nas komfortowo i mogli w swobodny oraz atrakcyjny sposób zapoznać się z szeroką ofertą produktową. Cieszymy się, że nasza propozycja spotkała się z takim ciepłym przyjęciem, nie tylko jury, ale także zwiedzających”- podkreśla Katarzyna Świderska Dyrektor Marketingu firmy WIŚNIOWSKI.
*****
Acanthus Aureus, czyli Złoty Akant to prestiżowe wyróżnienie przyznawane od 2003 roku przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Otrzymują je najlepsze stoiska, które podczas imprez targowych przyciągają uwagę ciekawymi rozwiązaniami i atrakcyjnością wizualną, sprzyjając nawiązywaniu relacji z klientami i kontrahentami. O przyznaniu statuetki decyduje Kapituła, w skład której wchodzą specjaliści w dziedzinie marketingu i designu.
 
Małgorzata Karenska fot. materiały prasowe firma Wiśniowski.
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: materiały prasowe Firma Wiśniowski

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica