Create Future - hasłem Gali Krakowsko - Małopolskiej 2012.

Create Future - hasłem Gali Krakowsko - Małopolskiej 2012.
Drugiego dnia Forum Ekonomicznego wspólny wieczór miały Małopolska i Krąków. To jedno z ciekawszych i mniej oficjalnych spotkań co roku przyciąga rzesze znamienitych gości oraz stanowi wytchnienie od spotkań panelowych. Tym razem odbyło się pod hasłem: Create Future” - jako symbol dynamiki i kreatywności oraz innowacyjności regionu.

Gospodarzami wieczoru byli:  Marszałek Małopolski oraz Województwo Małopolskie i Miasto Kraków. - „Małopolska to przepiękna kraina ludzi aktywnych i gościnnych” - mówił Marek Sowa i  zachęcał do odwiedzenia Małopolski. Do słów marszałka dołączyła Elżbieta Koterba, wiceprezydent Krakowa, która powiedziała, że Małopolska jest wyjątkowym regionem. - „Tutaj historia splata się z nowoczesnością, a jego siłą są młodzi ludzie, którzy mogą się przyczynić do jego rozwoju. Mam nadzieję, że po dzisiejszym wieczorze Małopolska będzie kojarzyć się z regionem kreatywnym i takim, do którego warto wracać” – przekonywała.
   Podczas Krakowskiej Gali wręczono dyplomy firmom nominowanym w konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”. Trafiły one do rąk trzech firm: Tubądzin Management, Atlas oraz Pol – Inowex. Przy okazji burmistrz Dariusz Resko podziękował marszałkowi Markowi Sowie za wsparcie przy organizowanie 46. Festiwalu im. Jana Kiepury.
    Oprawę artystyczną stanowił występ gwiazdy wieczoru Macieja Maleńczuka i jego zespołu. Na scenie wystąpiła również formacja taneczna ArtColor Ballet pod dyrekcją Agnieszki Glińskiej. Natomiast na stołach pojawiły się specjały, z których słynie Małopolska.
 
Małgorzata Kareńska
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica