Czerwone korale promują region. Będą na krynickim XXII Forum

Czerwone korale promują region. Będą na krynickim XXII Forum
    Naszyjnik z czerwonych korali będzie promował województwo małopolskie w Krakowie, Warszawie oraz Krynicy. Pod Górą Parkową korale będą towarzyszyć kuracjuszom i gościom Forum Ekonomicznego. Twarzą kampanii promocyjnej została aktorka Anna Cieślak.
 
- „Koral jest elementem tradycyjnego stroju ludowego, kojarzy się z czymś dobrym, odświętnym, przynoszącym szczęście. Chcemy, aby zaczął się też kojarzyć Polakom z Małopolską" - wyjaśnia Anna Niedźwieńska, zastępca dyrektora Departamentu Turystyki, Sportu i Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
     Wcześniej naszyjnik, składający się z ponad 30 kul - korali, ozdobi fragment krakowskich Sukiennic. Największe kule, osadzone na płycie Rynku, posłużą do zaprezentowania fotografii 3D na zasadzie fotoplastikonu. Zaglądający do wnętrza kul - korali obejrzą - na specjalnych ekranach - pokaz trójwymiarowych fotografii, prezentujących atrakcje Małopolski, w tym kopalnie soli w Wieliczce i Bochni, a takze jaskinie Ojcowskiego Parku Narodowego, tatrzańskie szczyty i przełęcze oraz  specjały regionalnej kuchni. Potem małopolskie korale ozdobią Pałac Kultury i Nauki w Warszawie (17 - 22 sierpnia). Organizatorem akcji promującej Małopolskę oraz korale - jako symbolu regionu, jest samorząd województwa Małopolskiego.
 
Oprac (Red. M)
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Portal Samorządowy

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica