Dwa wypadki przy pracy. W jednym - nie żyje operator wózka widłowego

Dwa wypadki przy pracy. W jednym - nie żyje operator wózka widłowego
Dwa wypadki przy pracy - w ciągu dwóch dni. Wczoraj (18 lipca) na terenie gminy Grybów, podczas prac budowlanych  jeden z pracowników firmy budowlanej spadł z wysokości dwóch metrów. Natomiast dzień wcześniej (17 lipca) – w Tęgoborzy 53 - letni mężczyzna został przygnieciony wózkiem widłowym. Zmarł w karetce pogotowia. 

18 lipca (czwartek), przed godziną 15. w jednej z miejscowości Gminy Grybów doszło do nieszczęśliwego wypadku na terenie nowo budowanego domu. - "Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z pracowników firmy budowlanej najprawdopodobniej potknął się i spadł z wysokości około 2 metrów - przez właz w płycie - na parter budynku". – informuje st. sierż. Iwona Grzebyk – Dulak, Oficer Prasowy KM Policji w Nowym Sączu. 56 - letni mężczyzna został przewieziony do sądeckiego szpitala na obserwację.
   Natomiast dzień wcześniej (17 lipca), około godziny 11. 30 w miejscowości Tęgoborze doszło do śmiertelnego wypadku przy pracy na terenie jednego z tamtejszych magazynów. - "Z ustaleń policji wynika, że 53-letni mężczyzna wykonując pracę wózkiem widłowym, w pewnym momencie z niego spadł i został przygnieciony. Pomimo reanimacji mężczyzna zmarł w karetce pogotowia" – mówi Oficer Prasowy. 
    W obu wypadkach policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny zdarzenia. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.
 
Małgorzata Kareńska fot. KM Policji Nowy Sącz 
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica