Elvis Presley we wspomnieniach

Elvis Presley we wspomnieniach
Najnowsza książka o Królu Rock and Rolla „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” jest zbiorem 26 wywiadów przeprowadzonych przez Mariusza Ogiegłę z osobami wspominającymi artystę wszech czasów.

W książce znalazły się wywiady z członkami Mafii z Memphis (tym mianem amerykańska prasa określała grupę najbliższych przyjaciół i współpracowników Elvisa), ale również z prezesami znanych fanklubów poświęconych legendzie Króla czy policjantem, który pilnował porządku podczas pogrzebu Presleya. Z rozmów można dowiedzieć się wielu ciekawostek m.in. jakie mogły być przyczyny śmierci Elvisa, kogo darzył przyjaźnią, jaką rolę odgrywał w jego życiu nieoceniony menadżer Tom Parker, które utwory sprawiały mu największą radość i jak traktował swoich oddanych fanów.
      Autor książki to od lat 90. miłośnik i popularyzator twórczości Elvisa. Mariusz Ogiegło organizował koncerty i wystawy, publikował artykuły poświęcone Presleyowi. W 2011 roku założył bloga „ELVIS: Promised Land”. Piąta rocznica istnienia portalu okazała się wspaniałą okazją do zebrania tekstów na nim opublikowanych i przypomnienia, że Elvis żyje! – w ludzkich wspomnieniach i sercach.
"Kiedy ponad dwadzieścia lat temu w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Tomicach usłyszałem pierwszy utwór Presleya, nawet nie śmiałem marzyć o tym, że kiedykolwiek zbliżę się do kogoś, kto go znał. Nie mówiąc już o tym, że kiedykolwiek wydam książkę z kilkudziesięcioma wywiadami" – przyznaje zadowolony debiutant. Książka wydana przez Kaligrafię od 20 kwietnia jest dostępna w księgarniach internetowych w cenie ok. 27 zł. Patronami medialnymi książki są Magazyn VIP i MTV.

Więcej informacji:
kaligrafia@wydawnictwokaligrafia.pl
tel. 693 893 501


MTV 24
Źródło : Wydawnictwo Kaligrafia

 

Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica