Finalistki Miss Polski 2014 - znów w Małopolsce.

Finalistki Miss Polski 2014 - znów w Małopolsce.
Najpiękniejsze Polki przygotowują się do konkursu Miss Polski 2014. Po raz drugi przebywały na zgrupowaniu w Małopolsce, tym razem – w Mszanie Dolnej. Gościem specjalnym była Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2012.

Tegoroczny finał prestiżowego konkursu piękności odbędzie się w 7 grudnia w Krynicy - Zdroju. Podczas uroczystej gali po raz 25. zostanie przyznana korona Miss Polski. Pierwsze zgrupowanie 25 kandydatek odbyło się we wrześniu w Piwnicznej – Zdroju. Wtedy też dziewczyny zwiedziły Krynicę i Jaworzynę. Spędziły aktywnie czas w parku linowym, wjechały na Górę Parkową, uczestniczyły w sesjach zdjęciowych i nagraniach materiałów reportażowych. Miały również okazję degustować potrawy regionalnej kuchni w Restauracji Koliba.
     Kolejne zgrupowanie w Mszanie Dolnej trwało od 25 do 28 października. – „Drugie zgrupowanie miało edukacyjny charakter. Podczas pobytu w Folwarku Stara Winiarnia kandydatki uczestniczyły w zajęciach w ramach Akademii Dyplomacji i Wizerunku prowadzonej przez Humaneo. – informuje Joanna Nieć z firmy Humaneo. – „Finalistki wzięły udział w szkoleniach z emisji głosu, komunikacji niewerbalnej, media relations, marketingu i reklamy. Zajęcia prowadzili trenerzy Akademii Dyplomacji i Wizerunku oraz kadra Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych w Mszanie Dolnej”. Miss Polski 2014 będzie reprezentować nasz kraj w konkursie Miss World. Pierwszą, i jak dotąd jedyną Polką, która zdobyła tytuł Miss Świata w 1989 roku była Aneta Kręglicka.
    Wybory Miss Polski poprzedzi konkurs Miss Supranational, który odbędzie się 5 grudnia, również na krynickim lodowisku. W konkursie ma wziąć udział ponad 80 kandydatek z całego świata. Wydarzenie będzie transmitować telewizja Polsat, a także media zagraniczne.

Małgorzata Kareńska fot. aut.

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica