Hotel Czarny Potok Resort & SPA podsumowuje półrocze działalności.

Hotel Czarny Potok Resort & SPA podsumowuje półrocze działalności.
Otwarty jesienią ubiegłego roku czterogwiazdkowy hotel Czarny Potok Resort & SPA w Krynicy - Zdroju podsumowuje półrocze swojej działalności. Jak informuje Magdalena Rangosz - Kalinowska, PR Manager na przełomie 2012 i 2013 roku luksusowy kompleks odnotował obłożenie na poziomie 65%.

Tuż przed Grand Opening hotel "Czarny Potok" gościł uczestników XXII Forum Ekonomicznego w Krynicy, a wcześniej - artystów zaproszonych na 46. Festiwalu im. Jana Kiepury. Objął też rolę partnera obchodów 15 - lecia pracy artystycznej Małgorzaty Baczyńskiej, kreatorki mody - "Będziemy zadowoleni, jeśli średnioroczne obłożenie wyniesie 50 proc. – mówi Józef Wojciechowski, przewodniczący rady nadzorczej J.W. Construction Holding S.A., spółki będącej właścicielem i operatorem hotelu. Zapytany o dalszy rozwój obiektu dodaje: - "Planujemy, aby w przyszłym sezonie zimowym odpoczywający u nas narciarze mogli korzystać z nowego wyciągu krzesełkowego biegnącego bezpośrednio z hotelu na pasmo Jaworzyny. Będzie to chyba pierwsza inwestycja tego typu w Polsce. Ponadto rozważamy budowę amfiteatru, w którym  m.in. mogłyby się odbywać muzyczne imprezy plenerowe z udziałem gwiazd". 
     Na 3,17 hektarach usytuowano 12 budynków. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 13 142 mkw., balkony i tarasy - 1269 mkw. Część konferencyjna mieści się na dwóch poziomach budynku A. Modułowe sale o łącznej powierzchni 500 m kw. mogą przyjąć nawet 500 osób. Hotel posiada 231 komfortowych pokoi i apartamentów oraz 5 gwiazdkowe SPA. Planowana jest rozbudowa obiektu o amfiteatr i wyciąg krzesełkowy łączący kompleks ze stacją narciarską Jaworzyna Krynicka.
*****
J.W. Construction Holding S.A. jest największym polskim deweloperem mieszkaniowym, obecnym przede wszystkim w Warszawie, ale także w Katowicach, Łodzi i Gdyni oraz za granicą. Spółka jest liderem na stołecznym rynku mieszkaniowym, na którym prowadzi działalność od 1993 roku. J.W Construction jako pierwsza firma deweloperska w Polsce otrzymała certyfikat ISO 9001:2001. W 2010 roku uznano spółkę za jedną z najlepiej zarządzanych firm, przyznając J.W. Construction Holding S.A. Złote Godło w kategorii „QI order – zarządzanie najwyższej jakości”. W tym samym roku spółka zwyciężyła w największym w Polsce programie konsumenckim „Laur Klienta”. W ramach tego wyróżnienia w roku 2011 J.W. Construction Holding S.A. została odznaczona tytułem „Top Marka 2011”. Firma, prócz realizowania projektów deweloperskich, zajmuje się także działalnością budowlaną, będąc generalnym wykonawcą większości inwestycji. J.W. Construction jest właścicielem i operatorem sieci Hoteli 500, na którą składają się 4 hotele w: Zegrzu, Strykowie, Tarnowie Podgórnym oraz w Cieszynie. 4 czerwca 2007 roku Spółka zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

tekst red. Małgorzata Kareńska foto. JW Construction, własne archiwum
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: własne, JW Construction

Komentarze

2013-03-22 12:16:24 - gość hotelu ip:83.29.62.64
:( porażka !! miejsca na 500 osób , 231 pokoi a MIEJSC PARKINGOWYCH NA 30-35 AUT :( porażka !!
2013-03-28 01:52:59 - aff ip:166.137.100.45
Zyczac Warm sukcesu radze aby wpisac sie do historii budujac tor saneczkowy,konczacy sie w Waszym obiekcie.Pieniazki na inwestycje nalezy szybko dograc aby wyprzedzic Myslenice.Murowane 90% oblozenia jesli tor bedzie uzywany tez latem.Powodzenia I do robot...AF Chicago
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica