Infinitas KH KTH Krynica wywalczył prawo awansu do I ligi hokeja na lodzie.

Infinitas KH KTH Krynica wywalczył  prawo awansu do I ligi hokeja na lodzie.
Od 9 do 11 kwietnia w Krynicy-Zdroju rozgrywany był turniej finałowy o mistrzostwo II ligi hokeja na lodzie. W niedzielę w meczu końcowym Infinitas KH KTH Krynica pokonał drużynę Gazda Nowy Targ i tym samym wywalczył prawo awansu do I ligi.

Z wielkimi emocjami walczyły ze sobą dwie drużyny z północy KH Warsaw Capitals i GKS Stoczniowiec Oliwa oraz cztery drużyny z Południa: Gazda Nowy Targ, Infinitas KH KTH, KH Dębica, katowicka Sigma.

Od pierwszego dnia zespoły chciały pokazać się z najlepszej strony, dlatego też mecze hokejowe były bardzo zacięte. Jednak w niedzielę, w ostatnim meczu końcowym najlepsi okazali się gospodarze turnieju z Krynicy-Zdroju. Infinitas KH KTH Krynica ostatecznie pokonał w bardzo zdeterminowanej i wyrównanej walce Gazdę Nowy Targ  wynikiem 4:3.

Po zaciętym meczu nie zbrakło chwil radości i wzruszeń. Organizatorzy turnieju wręczyli zwycięskiej drużynie upragniony puchar a nagrody indywidualne otrzymali : najlepszy obrońca Adam Zych z Nowego Targu, najlepszy napastnik Tomasz Bulanda z KTH Krynica, król strzelców Dawid Majoch z KTH Krynica oraz najlepszy bramkarz Dariusz Gruszka z Nowego Targu.

Wszystkie spotkania rozgrywane były bez udziału publiczności. Można je było oglądać na żywo dzięki transmisji online  na  kanale  MTV24.

Andrzej Gulewicz MTV24
Fot. aut.
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica