Jaworzyna: Trwają przygotowania do otwarcia sezonu zimowego.

Jaworzyna: Trwają przygotowania do otwarcia sezonu zimowego.
Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Zimowego w Małopolsce 2014/2015. W tym roku to prestiżowe wydarzenie, realizowane przez Małopolską Organizację Turystyczną odbędzie się 13 grudnia na Jaworzynie Krynickiej.

Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Zimowego jest cykliczną imprezą narciarską, organizowaną każdego roku na stokach innej małopolskiej stacji narciarskiej. W ubiegłym roku była to Wierchomla – Dwie Doliny, a w tym – gospodarzem wydarzenia stanie się Jaworzyna Krynicka. W sobotę, 13 grudnia miłośnicy nart całodzienną imprezą rozpoczną białe szaleństwo.
    Tymczasem Jaworzyna Krynicka przygotowuje się do zimowego sezonu. - "Pierwsze śnieżenie już za nami. Od 26 listopada śnieżymy. Na razie jest to trasa nr 1 w górnym jej odcinku. – czytamy na stronie Stacji Narciarskiej Jaworzyna Krynicka – „Prognozy długoterminowe zapowiadają całodniowe mrozy na naszym terenie, więc pewnie pokrywa śnieżna będzie z dnia na dzień przyrastać”.
    W sezonie zimowym 2014/ 2015 narciarze skorzystają z wielu dogodności nowego systemu biletowania - Skidata, m.in. z możliwości zakupu skipassów przez Internet, personalizacji skipassów. Bramki do kolei i wyciągów będą wyposażone w strefy zbliżeniowe. Dzięki temu nie będzie potrzeby przykładania skipassów do czytników. W tym sezonie pojawi się też nowa oferta skipassów , w tym skipassy sezonowe dla różnych grup narciarzy.

Małgorzata Kareńska fot. arch.Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa Stacja Narciarska Jaworzyna Krynicka

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica