Jubileuszowe, 25. wybory Miss Polski – za tydzień.

Jubileuszowe, 25. wybory Miss Polski – za tydzień.
W jubileuszowych, 25. wyborach Miss Polski 2014 o koronę najpiękniejszej Polki będzie walczyć 25 finalistek z całego kraju. Konkurs w krynickiej hali MOSiR - już za tydzień, 7 grudnia. Obecnie trwają przygotowania do tego wydarzenia.

Niewątpliwie, wybory Miss Polski dostarczą wielu wrażeń. Która z 25 kandydatek spełni swoje marzenie i sięgnie po koronę? Czy nowa miss powtórzy sukces Anety Kręglickiej i zostanie Miss Świata? Koronę nowo wybranej królowej zobaczy kilka tysięcy widzów na hali oraz miliony przed telewizorami i w Internecie.
   W tym roku wybory Miss Polski odbędą się po raz 25. Będą więc wspomnienia i archiwalne materiały z konkursów. Po kilku latach organizacji wydarzenia w Płocku, w tym roku najpiękniejsze Polki odwiedzą Małopolskę. Na miejsce Gali Finałowej wybrano halę lodową MOSiR w Krynicy – Zdroju. Obecnie trwają tu przygotowania. Lodowisko pokryje specjalna podłoga, a infrastruktura dostosowana zostanie do potrzeb wydarzenia. Gala transmitowana będzie na żywo w telewizji POLSAT. Początek godz. 20.

Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica