Kolejna walka o życie i zdrowie Wojtusia Polańskiego

Kolejna walka o życie i zdrowie Wojtusia Polańskiego
Rozpoczyna się kolejna walka o życie i zdrowie Wojtusia Polaśkiego, który obecnie jest po megachemii – potężnej dawce chemioterapii, która ma zniszczyć resztki komórek nowotworowych.

Pomimo wielu akcji charytatywnych wciąż brakuje pieniędzy na dalsze leczenie. Czasu zostało niewiele, bo do 5 kwietnia zebrana musi być pełna kwota 272 tysięcy złotych.

     Dlatego 30 i 31 marca organizujemy w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu kolejny koncert i jesteśmy  przekonani, że mieszkańcy Sądecczyzny odpowiedzą gorącymi sercami na ich apel. Wielu przedsiębiorców przekazało na licytację swoje produkty i oferty, więc liczę, że uda nam się pobić rekord poprzedniej zbiórki gdzie udało się nam zebrać 34 tyś złotych – powiedziała Marta Słaby Wójt Gminy Łabowa.

Na scenie w Galerii Trzy Korony wystąpią m.in. artyści skupieni przy Gminnym Ośrodku Kultury, zespoły taneczne i cheerliderki, Sygnaliści Myśliwscy z Nadleśnictwa Nawojowa, będzie można również obejrzeć specjalny pokaz Sandecji oraz goście specjalni Violka Marcinkiewicz i Kordian.

Przypomnijmy Wojtuś ma dwa latka, mieszka z rodzicami w Uhryniu. Wszystko zaczęło się, kiedy po badaniu USG okazało się, że chłopczyk ma guza w brzuszku, bardzo źle umiejscowionego. Terapia dziecka wymaga kosztownego i intensywnego leczenia, w tym immunoterapii z użyciem przeciwciał anty-GD2.

Każdy, kto chce pomóc, może wziął udział w licznych licytacjach na Facebooku lub po prostu wpłacić pieniążki na konto bankowe. Licytacje odbywają się na profilu facebookowym Urzędu Gminy Łabowa, wpłat można dokonywać na stronie Fundacji Siepomaga.

Andrzej Gulewicz MTV 24
Źródło : Gmina Łabowa
 
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica