Komendant policji podsumował stan bezpieczeństwa na Sądecczyznie .

Komendant policji podsumował stan bezpieczeństwa na Sądecczyznie .
Minął rok (25 lutego) od objęcia przez insp. Marka Rudnika stanowiska Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu. Szef sądeckich policjantów podsumował ten okres, efekty pracy funkcjonariuszy i stan bezpieczeństwa na Sądecczyźnie. Podziękował też podwładnym za zaangażowanie i rzetelną pracę.

Insp. Marek Rudnik podkreślił, że wyniki pracy policjantów bardzo dobre. Dla sądeckiej Policji był to udany rok również ze względu na przeprowadzone inwestycje. Komendant podkreślił wzorową współpracę z lokalnymi samorządami. Podziękował za przekazanie m.in. środków finansowych na przystosowanie budynku po KOSG dla potrzeb Policji, finansowe wsparcie w zakresie uruchomienia i otwarcia nowego komisariatu w Starym Sączu, a także pomoc w zorganizowaniu dodatkowych służb oraz zakup nowych radiowozów.
    Podczas spotkania, w obecności mł. insp. Pawła Dzierżaka, zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie i kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu siedmiu funkcjonariuszy otrzymało nagrody i wyróżnienia. Policjantów docenieniono za pracę operacyjną i służbę z narażeniem życia. St. sierż. Przemysław Kaliciecki, policjant Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej komendy otrzymał awans na stopień młodszego aspiranta. - „To niecodzienne wyróżnienie zarówno dla funkcjonariusza, jak i dla całej jednostki. Jestem dumny, że mam takich podwładnych, że z takimi ludźmi mogę współpracować.” – nie kryjąc zadowolenia insp. Marek Rudnik.

Oprac. Małgorzata Kareńska fot. KM Policji.Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica