Koncert dla Sary Ignaszak

Koncert dla Sary Ignaszak
     W dniu 26.08.2012 w Blue Note Jazz Club w Poznaniu odbył się kolejny koncert dla Sary Ignaszak, która choruje na ciężką odmianę nowotwora- typowo azjatyckiego. Aby jej pomóc jej  przyjaciele muszą uzbierać 100 tyś zł tak aby Sara mogła być leczona w klinice w Chinach, gdyż to daje jedyną szanse na jej wyzdrowienie. To już kolejny koncert z cyklu akcji Pomoc dla Sary, gdzie tym razem włączyli się znani raperzy z wielkopolski w tym filar Polskiego Hip Hopu Peja SLU wraz z Dj Decks, oraz swoją wytwórnią RPS Enterteyment. Dla Sary zagrały miedzy innymi takie gwiazdy sceny Hip Hopowej jak; Śliwa, Gandzior, Paluch, Kubiszew i Kobra. Wcześniej publiczność rozgrzały zespoły Hope oraz Sca. Podczas koncertu odbyła się również licytacja gadżetów jakie zostały przekazane przez artystów (płyty, koszulki z autografami i inne) Najwięcej emocji wzbudziła piłka z autografami piłkarzy Lecha Poznań która była wielokrotnie podbijana, a cena ostateczna sięgnęła 700zł. Dla Sary udało uzbierać się podczas tego koncertu 9300zł co pokazuje jaka jest siła i chęć pomagania drugiemu człowiekowi. Hip hopowcy kolejny raz pokazali wielkie serce dla potrzebujących i to że są w stanie przyciągać tłumy na swoje koncerty, a ich fani są wstanie się odwdzięczyć wspierając finansowo Sarę. W Poznaniu był także Bartek, który chorował na nowotwór , oraz przedstawiciel Małopolskiego Serca. Obaj czynnie włączyli się do akcji Pomoc dla Sary. Dla Bartka Peja SLU także jeszcze niedawno grał koncert charytatywny w Krynicy-Zdroju. Bartek oraz przedstawiciel Małopolskiego Serca Tomasz Studniarz odwiedzili Sarę w szpitalu i chcą pomóc Sarze w walce z rakiem.

- To wielki projekt w szczytnym celu, dlatego wychodzimy poza ramy Małopolski i wzięliśmy udział w tym wydarzeniu. Chcemy pomóc w zbieraniu pieniędzy dla Sary na jej leczenie. Sara ma 25 lat jest młodą uśmiechnięta wesołą osobą która doświadcza w życiu wielkiego nieszczęścia. Mimo cierpienia i bólu jaki znosi walczy z chorobą. Dlatego Małopolskie Serce będzie czynnie uczestniczyło w pomocy Sarze ,gdyż chcemy by ta akcja stała się ogólnopolska i aby  właczyli się w nią wszyscy, ze wszystkich regionów Polski -mówi Tomasz Studniarz Małopolskiego Serca.

Będąc u Sary w szpitalu miałem moment kiedy łzy napłynęły mi do oczu nie wytrzymałem widząc jak ta młoda osoba cierpi.

Sara jest absolwentką Stosunków Międzynarodowych w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. 14 listopada 2011 roku dowiedziała się, że jest chora na raka dróg żółciowych. Następnego dnia znalazła się w Wielkopolskim Centrum Onkologii na chemioterapii, i dotej pory przeszła już sześć cykli. Choroba jednak bardzo szybko postępuję, pojawiły się przerzuty na wątrobę i lewą kość biodrową, dlatego konieczna stała się próba podjęcia leczenia za granicą - najprawdopodobniej w klinice Tianjin w Chinach.
Dlaczego właśnie tam? Nowotwór, na który cierpi Sara, jest chorobą typowo azjatycką. W Polsce chorują na niego zaledwie 1-2 osoby na 100 tysięcy.

Nie każdy mógł być na koncercie, ale każdy może pomóc Sarze. Wystarczy wpłacić dowolna kwotę na konto:
22 1160 2202 0000 0001 5769 2823
Fundacja Małych i Dużych
ul. Żabikowska 62E/27
62-030 Luboń
z dopiskiem – dla Sary

Wszystko o akcji oraz kontakt z organizatorami na stronie http://pomocdlasary.wordpress.com/

Oraz na facebook http://www.facebook.com/PomocDlaSary

www.malopolskieserce.com.pl

Autor: T S

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica