Koncert Stanisławy Celińskiej – Malinowa z udziałem Zespołu Macieja Muraszko

Koncert Stanisławy Celińskiej – Malinowa z  udziałem Zespołu Macieja Muraszko
Po porannym spotkaniu na 53.Festiwalu im. Jana Kiepury z gwiazdą, wieczorem Stanisława Celińska zaprezentowała krynickiej publiczności swoją ostatnią płytę „Malinowa”. Jest to płyta długo wyczekiwana przez wielbicieli artystki. Od wydania i ogromnego sukcesu „Atramentowej” Stanisława Celińska dedykuje ją swoim fanom, dzięki którym ta płyta powstała.

Album nawiązuje do poprzedniej, został jednak poszerzony o brzmienia i utwory w innych niż dotychczas klimatach. Materiał jest w pełni autorski - prawie wszystkie teksty napisała sama Stanisława Celińska pod wpływem rozmów i historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach. Za ich pomocą artystka opowiada słuchaczom o różnych ważnych chwilach i rozterkach życiowych.

Koncert w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju został przyjęty ciepło i emocjonalnie przez licznie przybyłą publiczność. Bowiem teksty piosenek pisanych przez Stanisławę Celińską są mocno życiowe a aranżacje muzyczne Zespołu Macieja Muraszki swoim ciepłym zabarwieniem uwypuklają jeszcze bardziej śpiewane przez artystkę piosenki. Stanisława Celińska lubi w trakcie koncertu, w przerwach między utworami opowiadać o treści śpiewanych piosenek co stwarza ten niepowtarzalny i lubiany przez publiczność klimat.

Należy wspomnieć o wybitnych zasługach Stanisławy Celińskiej jako aktorki kultowych już filmów produkcji polskiej, w których grała główne i drugoplanowe role, niezapomniane przez widzów. Większość fanów do tych filmów wciąż powraca.

Po koncercie prawie godzinę publiczność ustawiona w kolejce oczekiwała na autograf czy krótką rozmowę. Oczywiście nie obeszło się bez pamiątkowych zdjęć.

Andrzej Gulewicz MTV24
Fot. Aut.
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica