Kościół Naszym Domem - hasłem I Pikniku Rodzinnego

Kościół Naszym Domem - hasłem I Pikniku Rodzinnego
W ramach VIII Spotkań z Kulturą Chrześcijańską 16 września (niedziela) na krynickim deptaku odbędzie się I Piknik Rodzinny pod hasłem - ”Kościół Naszym Domem”. Rozpocznie go Msza Święta odprawiona o godz. 15. w Kościele Parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP.

W programie imprezy na świeżym powietrzu znajdzie się wiele atrakcji, w tym m.in.: pokazy ratownictwa, wspólne zabawy, a takze konkursy i loterie z wartościowymi nagrodami. Gościem specjalnym będzie zespół „Kremenaros” z Sanoka. W ramach I Pikniku Parafii Zdrojowej odbędzie się Międzydekanalne Spotkanie Młodzieży.
     Natomiast 30 września (niedziela) o godz. 16.00. w ramach Spotkań z Kulturą Chrześcijańską uczestniczyć będzie można w wydarzeniu - Ekumeniczny Festiwal Chórów im. Jerzego Łomnickiego. Występują następujące chóry: Grekokatolicki ze Starej Lubowni, Prawowsławny z Presova, Zielonoświątkowy Młodzieży (prow. Pastror Jacek Orłowski), z także parafii Wniebowzięcia NMP w Krynicy.

Program I Pikniku Rodzinnego.
15:00 - Msza św. w kościele p.w. WNMP (Zdrojowy)
16:00 – rozpoczęcie Pikniku i zapowiedź programu, a także występ zespołu „Kremenaros” z Sanoka
16:15 – 17: 15  Konkurs plastyczny pt. „Kościół moim domem” dla dwóch 2 grup wiekowych: 6 - 9 i 10-12. ogłoszenie wyników konkursu godz: 17:30
16:20 – pokazy sprawnościowe GOPR i Straży Pożarnej,prezentacja wyposażenia GOPR -u, Straży Pożarnej, Policji i Straży Miejskiej,
18:15- zakończenie loterii fantowej – losowanie nagród głównych,
20:00 - zakończenie Pikniku.
Przez cały czas pikniku będzie GRILOWANIE
 
(MK)
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica