Krynica - Zdrój promuję się podczas Euro 2016

Krynica - Zdrój promuję się podczas Euro 2016
Krynica – Zdrój jest jedynym miastem, którego materiały informacyjne można zobaczyć w polskiej strefie kibica podczas Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016 w Paryżu. Organizatorzy szacują, że do końca turnieju odwiedzi to miejsce prawie milion kibiców.

Dzięki Polskiej Organizacji Turystycznej przy moście Aleksandra w Paryżu powstał polski pawilon, w którym od 8 czerwca do 10 lipca mieszkańcy miasta oraz turyści z całej Europy mogą dowiedzieć się więcej o naszym kraju, w tym o Krynicy - Zdroju.
    Uzdrowisko przygotowało specjalną ulotkę w języku francuskim o najważniejszych atrakcjach, przewodnik po mieście, a także anglojęzyczny film oraz gadżety promocyjne. Logo miasta umieszczono również na materiałach promocyjnych i specjalnie przygotowanych francuskojęzycznych etykietach „Kryniczanki”.
   Krynica - Zdrój wykorzystuje w ten sposób odbywające się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej jako idealne miejsce do promocji w Europie. Organizatorzy szacują, że do końca turnieju polską strefę odwiedzi prawie milion kibiców.

(MK) fot. materiały prasowe UM

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: materiały prasowe UM Krynica - Zdrój

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica