Krynica - Zdrój w finale „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”

Krynica - Zdrój w finale "Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!"
Krynica - Zdrój z 4 083 601 przytuleniami jest jednym z trzech miast, które zdobyło ich najwięcej od swoich sympatyków. Tym samym uzdrowisko znalazło się w finale II edycji akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”.

W ramach akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” organizatorzy poszukują najsympatyczniejszą miejscowość w Polsce. Taką, w której mieszkają życzliwi, uśmiechnięci, mili i otwarci ludzie. Główną nagrodą jest jego promocja w ogólnopolskich mediach (filmy, rozmowy na antenie, strony reklamowe), o wartości pół miliona złotych.
   Oprócz Krynicy – Zdroju, tegorocznymi finalistami są Augustów i Rawa Mazowiecka. O tym, która z trzech miejscowości zdobędzie tegroczny tytuł Najmilszego Miasta w Polsce, zadecyduje zaangażowanie mieszkańców, a także sympatia wszystkich Polaków. Pomocne w tym będą flashmoby, które finaliści mają za zadanie zorganizować.
    15 czerwca ruszy głosowanie na jedno z trzech miast finalistów. Każdy będzie mógł wyrazić swoją sympatię, przytulając swojego faworyta na www.fioletowastrona.pl, na Facebooku oraz w aplikacji mobilnej. Wielki Finał odbędzie się 6 lipca. Tego dnia, w miastach - finalistach zorganizowane zostaną rodzinne imprezy plenerowe, podczas których odbędą się m.in. koncerty z udziałem gwiazd, zabawy oraz konkursy z nagrodami.

Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa UM Krynica - Zdrój

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica