Kryniczanie wejrzą w plany zagospodarowania przestrzennego.

Kryniczanie wejrzą w plany zagospodarowania przestrzennego.
Od 28 października (piątek) do 30 listopada (środa) w Wydziale Inwestycji Architektury i Nieruchomości Urzędu Miasta przy ulicy Kraszewskiego 7. wszyscy zainteresowani będą mogli wejrzeć w plany zagospodarowania przestrzennego dla obszarów: Źródlana (nr. 6) oraz Pułaskiego (nr. 7). 

    
  Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważne dla funkcjonowania uzdrowiska jest uchwalenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Burmistrz Dariusz Reśko zastał Krynicę z 69 cząstkowymi planami, które obejmują ok. 10 proc. terenów gminnych. Trwają więc intensywne prace urbanistyczne nad opracowaniem jednego projektu.
     Do wglądu będzie również prognoza oddziaływania na środowisko tych projektów. 31 października, a także 7, 14 i 21 listopada w godz. 13 do 15. w pokoju nr. 26. projektanci planów będą udzielać wszelkich informacji na ich temat. Natomiast 30 listopada (środa) w sali konferencyjnej Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej od godz. 11. 00. odbędą się dyskusje publiczne nad przyjętymi w projektach planów rozwiązaniami.

(Red. M)
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica